Навушники без проводів потихеньку витісняють звичні всім провідні моделі і знаходять все більше своїх прихильників серед активних людей. Однак існує більш просунутий тип індивідуальних аудіосистем — це навушники ТВС (повністю бездротові). У їх конструкції немає жодного проводу, навіть того, який з'єднує один випромінювач з іншим. Їх купівля — кращий спосіб поліпшити комфорт як під час тренувань, так і при щоденному прослуховуванні музики, оскільки вони гарантують максимальну свободу.

Чому бездротові навушники так популярні?

Повністю бездротові моделі надзвичайно популярні і це не дивно, адже вони мають одну унікальну особливість, а саме, обидва навушника є повністю незалежними і забезпечують високий рівень свободи використання. 

Хоча перші моделі TWS систем були не самими легкими і зручними, сучасний модельний ряд вже не має таких недоліків. Однак виробники безперервно працюють не тільки над ергономікою, але і якістю звуку і безліччю корисних додаткових функцій, таких як швидка зарядка і шумозаглушення. 

Найбільш гострою проблемою залишається низький рівень автономності. Бездротові навушники можуть працювати не довше 6 годин, тому часто такі системи комплектуються додатковим зарядним кейсом.

Для кого підходять бездротові навушники в першу чергу?

Будь-які гарнітури, а точніше їх вибір, багато в чому залежить від способу життя і умов експлуатації обладнання. Тому якщо ви шукаєте легкі, маленькі і зручні бездротові навушники, які дають вам повну свободу і їх легко взяти з собою — TWS моделі для вас. 

На що звернути увагу при виборі повністю бездротових навушників?

TWS аксесуар, як і будь-який інший пристрій, має ряд особливостей, які необхідно врахувати при покупці: 

  • час роботи на одній зарядці — найважливіший аспект будь-якого бездротового пристрою. Якщо ви вирішили купити бездротові навушники, було б добре, щоб вони працювали якомога довше; 
  • ефективність зарядки — часто забутий аспект бездротових навушників, що на практиці часто надзвичайно важливий. Чому? Тому що деякі моделі здатні працювати кілька годин навіть після 15 хвилин зарядки. Перед покупкою вибраної моделі перевірте, чи підтримує вона швидку зарядку;
  • кейс — переважна більшість TWS навушників поставляється з чохлом, який також служить в якості зарядної станції. Перед покупкою не зайвим буде перевірити ємність батареї самого кейсу. 
  • затримка — бездротові навушники мають свої незаперечні переваги, але не можна забувати і про деякі недоліки. Одним з них є, наприклад, затримка передачі сигналу, обумовлена роботою технології Bluetooth. Чим старше версія бездротового каналу, тим довше буде затримка, що безсумнівно позначиться, наприклад, при перегляді фільму або відеокліпу.

Крім технічних аспектів, варто пам'ятати і про зручність. Зрештою, навіть найгучніші навушники з якісним звуком і десятком додаткових опцій не будуть приносити радість меломанові, якщо користуватися ними буде незручно.