Першими ніжними сонячними променями радує нас весна, а це означає, що не за горами пляжний сезон. Як то кажуть, «готуй сани влітку» - до періоду пляжного сезону треба починати готуватися заздалегідь. Для початку варто привести в порядок тілесну оболонку - підтягнути те, що висить, підкачати те, що втратило пружність. Адже самий звичайний купальник може відмінно виглядати на стрункому підтягнутому тілі, і навпаки, найдорожче брендове бікіні втрачається на тлі складочок і неестетичного горбків.

Як обрати купальник?

До вибору купальника треба підходити грамотно, адекватно оцінюючи свої достоїнства. Вибирати купальник треба такий, який зможе приховати недоліки і відкрити наявні гідності.

Якщо вибір стосується колірної гамми, то для жінок з пишними формами краще вибирати купальник темний однотонний, так як темний колір візуально зменшує фігуру, а ось строкаті яскраві кольори краще виглядають на молоденьких дівчат зі скромними пропорціями.

Що стосується фасону купальника, то тут можна дати волю фантазії, але все ж слід дотримуватися основних правил. Дівчатам з широкими стегнами краще брати купальник з темним низом, бажано з шортиками, якщо це роздільний купальник, але найкраще на такій фігурі виглядають міні-сукні для купання, або купальник з трусиками - спідничкою.

Власницям великого бюста слід уникати купальника з ліфом світлих відтінків, також не варто брати ліфчик - бандо або ліфчик на тонких лямках. Набравшись водою, такі купальники не зможуть утримати груди на потрібному місці. Найкраще вибрати фасон з широкими бретелями або купальник, що зав'язується на шиї. Обов'язковим елементом буде наявність «кісточок» в ліфчику купальника. Також добре виглядають ліфчики з фіксуючою резинкою під грудьми, які створять ефект піднесеності грудей.

Якщо жінка не може похвалитися осикою талією, то для неї найкращим виходом із ситуації буде наявність сдельного купальника або танкіні. Драпірування в області живота також добре приховує невеликий животик. Контрастні вставки з боків сдельного купальника також візуально роблять фігуру вже і стрункою.

Дівчата з маленькими грудьми можуть придбати купальник з м'якими чашечками на підкладці з тонкого поролону, добре буде виглядати ліфчик з трикутними чашечками в вертикальну смужку.

У дівчини має бути мінімум два купальника - один для плавання, інший для прийняття сонячних ванн. Якщо ви вже маєте хороший рівномірну засмагу, то краще носити роздільний купальник світлих тонів, який відмінно буде виглядати на засмаглому тілі, відтіняючи загар. Добре виглядатимуть блідо-рожевий, лимонний, блакитний або благородний білий купальник. Але врахуйте, що на світлому купальнику найбільше видно сліди від крему, поту або від брудної води. Тому такий купальник треба часто прати.

Якщо ж ваша фігура досконала, не варто приховувати таке гідність, виберіть купальник з красивим декором або незвичайним принтом, нехай вони будуть магнітом, який притягує заздрісні погляди жінок і обожнюють погляди чоловіків.

Джерело: Інтернет-магазин купальників і пляжного одягу для всієї родини Fashion4you.ua