У чемпіонаті Білорусі четвертий тур розтягнули на чотири дні. У понеідлок програму туру закриватимуть «Славія» та «Рух». Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко чекає напруженої гри на стадіоні «Юність».

«Славія» у разі перемоги може піднятися до топ-3. На старті сезону у команди Михайла Мартиновича все складається якнайкраще, але чи довго так триватиме? Також не забуваймо, що минулого тижня мозирці мали непростий кубковий поєдинок з БАТЕ. Це я до того, що матч із новачком еліти, «Рухом», точно не буде прогулянковим. Усі матчі вдома у 2020 «Славія» виграла з різницею у один м’яч. Хоча тут слід уточнити, що обидва рази мозирці протистояли гранду, БАТЕ. На мою думку, «Славія» очевидний фаворит зустрічі з «Рухом», але феєричного футболу годі й чекати.

Минулого сезону «Славія» мала середній показник забитих м’ячів у матчах за її участі у чемпіонаті Білорусі на рівні 2,5. Хоча матчів на ТМ було більше за ТБ. Як мозирці протистоять сильному опоненту ми вже бачили на прикладі БАТЕ. А як вони зможуть впоратися із схожим за стилем «Рухом»? Берестейці у вищій лізі намагаються грати обережно – у трьох їхніх матчах забивалося рівно по одному м’ячеві. На виїзді дебютанти еліти точно не розкриватимуться та діятимуть обачно.

«Славія» не програє та тотал менше 2,5 голів з коефіцієнтом 2,06 у букмекера Melbet Ua.