Ви хочете готувати як справжній професіонал? Робіть ставки на посуд та приладдя для кухні відомого виробника Tescoma! Ця чеська марка прекрасно знає, що для приготування кращих страв потрібні аксесуари найвищої якості. Інтернет-магазин посуду «Tescoma» зі щоденною дозою натхнення і найширшим асортиментом товарів для будинку, готовий запропонувати якісний посуд за доступними цінами. Перейдіть по посиланню: tescoma-ukraine.com.ua і ознайомтеся з каталогом. Тут представлені: оригінальні та функціональні каструлі, набори посуду, вироби для готування, випічки, сервіровки, зберігання, набори для дітей та інші види посуду. Продукція Tescoma користується дуже гарною репутацією завдяки чудовій якості і сучасному дизайну.

 Компанія була заснована в 1992 році і в даний час є лідером на світовому ринку по виробництву кухонного приладдя та посуду. Посуд виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі і роблять щоденну кухонну підготовку легкою та захоплюючою. Ми пропонуємо каструлі невеликої ємності, які ідеально підходять для приготування і добре працюють в повсякденному використанні.

Довгостроковий успіх бренду Tescoma заснований на декількох принципах:

·         Нові технології та сталий розвиток;

·         Різноманітний асортимент кухонного приладдя, універсальної посуду оригінального дизайну;

·         Вироби найвищої якості;

Особливості:

У магазині представлен широкий асортимент каструль -Tescoma. Великі, високі каструлі дуже корисні при приготуванні страв, які вимагають тривалого гасіння і безперервного приготування. Завдяки скляним кришкам, стійким до високих температур, можна дозволити собі тривалу підготовку. Завдяки використанню скла на кришцi з асортименту Tescoma, ми можемо контролювати процес приготування без необхідності піднімати кришку. Деякі кришки забезпечені сапуном, який дозволяє надлишку води випаровуватися зсередини каструлі. Ще одна характерна особливість продукції цього виробника полягає в тому, що вироби мають міру по літрам, завдяки чому можна контролювати кількість готових страв. Каструлі також мають дуже функціональне антипригарне покриття, тому вам не потрібно турбуватися про те, що їжа підгорить під час приготування.

Переваги покупки:

Наша мета - надати покупцям широкий асортимент продукції за конкурентоспроможною ціною. Ми хочемо забезпечити повне задоволення покупок, тому постійно підвищуємо якість обслуговування і надаємо підтримку протягом усього процесу покупки. Ми зробимо все, щоб покупки в інтернет магазині посуду «Tescoma» були приємними для вас і сподіваємося, що нам вдасться об'єднати кращі послуги, висока якість товарів і низькі ціни.