Ювелірні прикраси споконвіку носять не тільки жінки, а й чоловіки. Вироби з золота, срібла та інших матеріалів — це прекрасний пам'ятний подарунок, яким можна користуватися і про який можна згадувати потім ще довгі роки.

Але, якщо з дівочими прикрасами все зрозуміло, особливо враховуючи широкий асортимент вибору, то з чоловічими все здається трохи складніше. Спеціалісти ювелірного інтернет-магазину УкрЗолото розповідають, на що варто звертати увагу, підбираючи ювелірні прикраси для чоловіка.

Важливі критерії вибору ювелірного виробу в подарунок чоловікові

При підборі цінного подарунка варто спиратися не тільки на індивідуальні смакові переваги, але і на багато інших чинників. Першочерговим критерієм вибору має стати рід діяльності чоловіка.

чоловічі прикраси

Наприклад, малоймовірно, що хірург буде носити кільце, а творча особистість, що не терпить офіціозу, зрадіє затиску для краватки або запонки.

Критеріїв вибору ювелірної прикраси для чоловіків кілька:

  • Матеріал виготовлення.
  • Стиль прикраси.
  • Колір, який має відповідати тому одягу, який носить людина.
  • Розмір.
  • Індивідуальність.

Матеріал виробу повинен відповідати віку і стилю одержувача подарунка. Респектабельні чоловіки частіше вважають за краще золоті прикраси, а ось любителям стилю casual до смаку припадають вироби зі срібла або ювелірної сталі. При цьому, для підлітка краще віддати перевагу виробу зі срібла, а ось статусному чоловіку краще за все підійде біле золото.

Крім того, сьогодні є така тенденція, що серед чоловіків стали затребувані прикраси зі шкіри та інших декоративних матеріалів. Однак це можна сказати про представників сильної статі молодого віку, приблизно до 35 років.

Важливо враховувати розмір виробу. На великих чоловіках, які, наприклад, мають підкачані руки, буде дивно виглядати тонкий браслет або ланцюжок, так само як і на худорлявому представнику сильного полу буде точно не влучно виглядати занадто об’ємний виріб.

Як не помилитися зі стилем?

Перш ніж зробити подарунок, варто звернути увагу на те, що вже носить чоловік. Це може допомогти у виборі оптимального дизайну і стильового рішення.

стильні чоловіці прикраси

Прикрасу в подарунок чоловікові краще вибирати нейтральних кольорів. Оптимальний варіант — срібло або золото, тобто природні відтінки. Якщо мова йде про запонки, затискачі для краваток або наручний годинник, краще за все зупинитися на чорному, коричневому, синьому або будь-якому металевому відтінку. Варто пам’ятати, що любов до вставок з дорогоцінного каміння — рідкість серед чоловіків.

Як зазначають спеціалісти інтернет-магазину УкрЗолото, чоловікові буде вдвічі приємніше отримати подарунок, якщо він буде підібраний саме під характер людини. Так, представник сильної статі зрозуміє, наскільки ретельно обирався такий виріб. Найпростішим способом продемонструвати таку увагу є гравірування. Можна нанести на внутрішню частину виробу ініціали адресата подарунка, знаменну дату, побажання або навіть визнання в любові.