Наркоманія - це не просто шкідлива звичка, а небезпечне та швидко прогресуюче захворювання, що вимагає адекватної професійної допомоги. Пройти повноцінне лікування наркоманії у Києві пропонує спеціалізована клініка «Адомед».

Лікування наркоманії: системний підхід

Методи лікування наркозалежності

«Адомед» лікування наркоманії проводить комплексно та поетапно. Унікальне поєднання грамотної медичної допомоги та психологічної реабілітації дозволяє досягати приголомшливих результатів і повного одужання наркозалежних, навіть у найскладніших, занедбаних клінічних випадках.

Спочатку пацієнтові надається медична допомога. Проводиться попередня діагностика, детоксикація організму, що дозволяє очистити його від залишків хімічних речовин, токсинів, стабілізувати фізичний та психоемоційний стан. Протягом усього терапевтичного курсу лікарі клініки займаються лікуванням супутніх наркоманії захворювань, повністю відновлюючи уражені органи та системи.

Подальше лікування наркоманії у Києві включає в себе передові методики:

 • індивідуальні психологічні консультації;

 • проведення тренінгів особистісного зростання;

 • ар-терапію;

 • різні лекції, тематичні бесіди та лікнепи;

 • релакс-терапію;

 • заняття в групах взаємодопомоги;

 • роботу з волонтерами, психологами та соціальними працівниками;

 • кінезіотерапія - лікування залежностей за допомогою руху.

У «Адомед» на відміну від більшості інших установ, що займаються боротьбою з наркотичною залежністю, крім психологів і наркологів, працюють досвідчені медичні фахівці, юристи, соціальні працівники, священнослужителі, консультанти з питань сімейних взаємин.

Просвітницька діяльність, саморозвиток, духовне зростання допомагають пацієнту якомога швидше позбутися від психологічної залежності від наркотичних речовин, усунути основні провокуючі фактори наркоманії, вирішити нагальні проблеми і знайти своє місце в житті.

Додаткові послуги

Крім основної діяльності - лікування наркотичної залежності та соціальної реабілітації клініка надає своїм пацієнтам додаткові послуги:

 1. Екстрена медична та психологічна допомога в домашніх умовах.

 2. Примусове лікування наркоманії методом інтервенції.

 3. Цілодобові професійні безкоштовні консультації.

 4. Підтримка реабілітантами і їх ближньому оточенню в цілодобовому режимі.

 5. Робота з членами сім'ї і надання їм фахової допомоги в подоланні співзалежності.

Ми пропонуємо комплексні програми лікування (медичні та психологічні послуги), проживання у комфортабельних умовах, здорове, правильно збалансоване та вітамінізоване харчування, організацію цікавого дозвілля і вільного часу.

Реабілітанти після терапії в «Адомед» можуть адаптуватися до нових життєвих ситуацій, самореалізуються, працевлаштовуються і повертаються до сім'ї і в суспільство нормальними людьми.

Чому вам варто звернутися до нас?

Фахівці «Адомед» пропонують комплексну програму терапії із застосуванням довгострокових методів за доступними цінами, гарантують індивідуальний підхід, анонімність і суворе дотримання політики конфіденційності.

Ми працюємо цілодобово, без вихідних. На сайті https://adomed.org/lechenie-narkomaniii можна залишити заявку зворотного зв'язку або зателефонувати. Консультанти зв'яжуться з вами і дадуть відповідь на всі питання.