Картинки по запросу ремонт стиральной машиныЯкщо ваша техніка вийшла з ладу, сервісний центр компанії REMONT-PRALKI здійснить ремонт пральних машин в Ужгороді будь-якої складності та оперативно усуне несправність. Ремонт здійснюється фахівцями зі стажем роботи не менше 5 років. Майстер відремонтує машинку у вас вдома протягом 24-х годин з моменту звернення або в будь-який інший зручний для вас день.

На усі послуги та комплектуючі надається гарантія. При замовленні послуги – діагностика безкоштовна. Остаточна вартість ремонту пральної машини залежить від її моделі, виду несправності та визначається майстром після проведення діагностики. Але приблизну ціну ви можете дізнатися заздалегідь у консультантів.

Переваги компанії REMONT-PRALKI

Компанія також здійснює ремонт пральних машин в Дрогобичі та інших містах Україні, пропонуючи відмінний сервіс за доступною ціною:

·         безкоштовна консультація з питань поломок й експлуатації;

·         не потрібно оплачувати діагностику та виїзд фахівця додому;

·         не доведеться транспортувати пральну машину в майстерню - всі види ремонтних робіт здійснюються у вас дома, а необхідне обладнання та запчастини у майстра завжди з собою;

·         гнучкий графік роботи без вихідних та свят - майстер приїде в той день та годину, що зручні для вас;

·         для ремонту можна використати оригінальні деталі чи надійні, проте дешевші аналоги – обираєте ви;

·         гарантійний талон.

При зверненні необхідно повідомити менеджеру марку та модель пральної машини, симптоми несправності, щоб майстер заздалегідь підготував обладнання та запчастини, вказати зручний день та час для ремонту. Більшість поломок можна ліквідувати за 1-2 години. У складних випадках може знадобитися більше часу (наприклад, для заміни підшипника) або повторний візит майстра (для перепайки керуючого модуля).