Дах захищає всю будівлю та надає їй естетичного вигляду, що видно здалеку. Вибір матеріалу для покрівлі залежить від конструкції даху і кута нахилу. Добре, якщо є можливість зробити це на етапі проєктування, коли немає жодних конструкційних обмежень. Коли ж відбувається ремонт чи заміна даху в уже збудованому будинку, потрібно враховувати такі фактори як вага покрівлі, стан перекриття, кут нахилу.

Важливе значення має також кваліфікація будівельної бригади, що здійснюватиме покрівельні роботи в Хмельницькому. Компанії TOP KROVLYA здійснила більше сотні успішних проектів та має задоволених клієнтів по всій Україні.

Найпопулярніші покрівельні матеріали

Компанія TOP KROVLYA пропонує також покрівельні роботи в Камянці-Подільському та інших містах України. Для цього можна використовувати такі матеріали:

  • керамічна черепиця - одна з найпоширеніших. Вона зроблена з глини, характеризується довговічністю, вогнетривкістю, стійкістю до температурних коливань, естетично виглядає та може використовуватися на дахах складної форми. Її можна швидко та легко відремонтувати, адже для цього достатньо замінити тільки окремий пошкоджений елемент;

  • бітумна черепиця - здалеку дуже схожа на керамічну. Завдяки сучасним технологіям вона характеризується стійкістю до деформації, води, вогню, механічних пошкоджень, а також довговічністю та легкою вагою. Вона значно дешевша і можна знайти безліч варіантів форми і кольору;

  • профнастил - це профільовані листи зі сталевим або алюмінієвим сердечником, покриті декількома захисними шарами. Вони можуть відрізнятись конфігурацією та кольором, а термін експлуатації, в залежності від типу металу, становить від 30 до 300 років.

Сьогодні існує дійсно багато матеріалів, тому варто витратити деякий час на вибір ідеальної покрівлі для даху, що слугуватиме довго та надійно.