Організація прибуткового бізнесу неможлива без належного зберігання товару. На будь-якому промисловому підприємстві є склади. Це місце де зберігаються товари, сировина, різноманітна продукція, інвентар та інші матеріали. Логістичний процес є дуже складним. Чим більше територія складу, тим складніше вести облік товару та шукати ту чи іншу позицію. Саме логістика грає дуже важливу роль в організації системи складування.

Оптимізація логістики з Quantum це найбільш вдале рішення для ведення ефективного безперебійного процесу функціонування складу. Адже будь-який склад потребує контролю та звітності.

Завдяки посиланню https://quantum-int.com/uk/ ви зможете отримати найбільш детальну інформацію та при необхідності скористатися послугами компанії Quantum щодо автоматизації складу та підприємства в цілому.

Компанія Quantum розробила унікальну програму Qguar WMS Pro по системі планування та функціонування логістики.

Основні задачі, які виконує ця система:

  • шукає та обирає найбільш гарні складські приміщення;
  • повністю організовує роботу на складі;
  • підвищує швидкість роботи;
  • контролює скільки є товару на складі;
  • забезпечує приймання та передачу товару.

Сьогодні логістика стала невід'ємною частиною сучасного ведення бізнесу. Це багатоступінчатий процес, який керує матеріальними та інформаційними потоками на виробництві.

Ця система може правильно організувати роботу складу будь-якого розміру та типу. Підходить для усіх видів торгівлі.  На сайті ви зможете детально вивчити весь функціонал цієї системи.

Завдяки складській логістиці всі процеси відбуваються злагоджено, на жодному етапі не виникає заторів. Головними критеріями складської логістики є ефективність виробничих процесів та рентабельність складського приміщення. Кожного дня складська логістика вирішує глобальні задачі, щоб підприємство могло безперебійно працювати та приносити стабільний дохід, виводячи бізнес на новий рівень.

Логістика складу відповідає за те, щоб на складі не виникло надлишку або нестачі товару. Система обробляє три види потоків: вхідний, вихідний та внутрішній. Раціональне здійснення логістичного процесу на складі є запорукою його рентабельності.

Основні функції логістики складу:

  • коригування;
  • контроль;
  • зберігання;
  • об'єднання маленькі партії товару в великі поставки.