Додаткова теплоізоляція фасаду приватного чи багатоквартирного будинку допомагає не тільки значно знизити втрати тепла, а отже зменшити рахунки за опалення взимку, але й не потерпати від спеки влітку.

Компанія TEPLIY-FASAD виконує утеплення фасадів в Хмельницькому та області за допомогою спеціальних панелей з:

  • пінопласту;

  • пінополіуретану;

  • мінеральної вати.

Утеплення стін такими панелями гарантує повну герметизацію та дозволяє надати рівний, естетичний вигляд фасаду. Крім утеплення фасаду в Камянці-Подільському та інших містах України компанія також займається фарбуванням стін.

Основні відмінності матеріалів для утеплення фасадів

Одним з найдоступніших методів утеплення зовнішніх стін будівлі є панелі з пінопласту, що надзвичайно швидко та легко монтуються. Матеріал легкий, водостійкий, швидко сохне, проте досить жорсткий та чутливий до сонячного випромінювання.

У свою чергу мінеральна вата більш чутлива до вологи та важча, тому для її встановлення використовуються додаткові кріплення. Панелі з мінеральної вати більш еластичні, тому їх легше пристосувати до нерівних фасадів.

Проведення робіт та вартість послуг

Перед початком утеплення необхідно перевірити стан фасаду, належним чином підготувавши та вирівнявши поверхню, а також видалити цвіль. Найкращий час для проведення робіт - кінець весни, початок літа та осінь, коли температура повітря становить від 5 до 25 градусів.

Вартість утеплення фасаду залежить від обраного матеріалу, висоти будівлі та обсягу робіт. Фарбування також залежить від матеріалу для утеплення: акрилові фарби, через їхню низьку здатність пропускати повітря використовуються тільки для пінопласту, а всі інші види можуть застосовуватися як для полістиролу, так і для мінеральної вати.