Жалюзі – це не замінний вид сонцезахисних систем на вікна, які також покликані захищати від сторонніх поглядів. У наш час на ринку існує досить багато різновидів віконних жалюзі, які у свою чергу діляться на підвиди залежно від способу кріплення, матеріалу, механізму роботи тощо. Основні види сонцезахисних систем бувають:

  • вертикальні;

  • горизонтальні;

  • тканинні або рулонні штори;

  • римські штори;

  • захисні ролети.

Підібрати необхідний вам вид жалюзі в Кам’янці-Подільському буде дуже легко разом з компанією «Jaluzi Service», що надає свої послуги ще з 2001 року. Замовлення можна зробити з будь-якого міста України й потім забрати товар в будь-якому відділенні компанії-перевізника. Але спочатку для цього буде потрібно зробити всі виміри самостійно і заповнити потрібну форму на сайті. Заміри здійснюються, виходячи з обраної моделі жалюзі з підказками фахівця компанії. Замовлення прораховується менеджером, далі ви робите оплату на карту й через 2-7 днів забираєте та встановлюєте. Другий спосіб – це запросити спеціаліста до вас зі зразками. Коли майстер виконає всі виміри, він зможе прорахувати замовлення. Після того, як замовлення виконано, монтажник встановлює готову конструкцію.

Вертикальні жалюзі складаються з паралельно розташованих вертикальних смуг тканини, які називають ламелі. Така конструкція візуально робить приміщення вищим. Ламелі обертаються навколо своєї осі, створюючи комфортне освітлення в приміщенні. Також їх можна розсовувати в одну зі сторін або в обидві.

Горизонтальні жалюзі – це, напевно, один з найбільш поширення видів конструкцій для захисту від сонця й сторонніх поглядів. У свою чергу вони бувають стандартні, venus (розроблені спеціально для металопластикових вікон) і дерев'яні.

Тканинні ролети виглядають як суцільне полотно, що кріпиться на кожне окрему частину вікна. Відмінність римських штор полягає в тому, що вони можуть розміщуватися як на ціле вікно одним полотном, так і на кожну окрему стулку. Також римські штори відрізняються від тканинних ролетів тим, що при піднятті за мотузковий механізм, у тканинних ролетів полотно накручується на вал зверху, а у римських – складається в «хвилі» знизу. 

Захисні ролети покликані захищати будівлю або конструкцію від механічного пошкодження, як механічного й природного впливу. Вони встановлюються зсередини приміщення на гаражні двері, вікна також, щоб захистити вас від зловмисників.