Буквально будь-яке бажання варто того, щоб його здійснити. Тож чому більша частина населення не роблять цього? Причини як завжди одні і ті ж: час та гроші. Як свідчить практика, то вони рідко перетинаються.

Але, на щастя, сьогоднішні умови дають змогу поєднати навіть ці дві паралельні. Для початку, достатньо просто замовити кредитну картку «Unex Card» від Юнекс Банку. Це нова пропозиція від банку, що нещодавно стала доступною і у нашому місті.

Прозорі умови «Unex Card» для зрозумілих речей

Сенс кредитної картки у тому, щоб дати змогу користуватися зрозумілими можливостями і не відмовляти собі як у маленьких радощах, так і у необхідних речах.

Алгоритм користування карткою такий:

  • Оформлюєш на сайті або у представництві банку в Кам’янці-Подільському;

  • Отримуєш картку і використовуєш її як звичайну платіжну картку за рахунок власних поповнень, або як кредитну – за рахунок кредитних коштів;

  • Можна розраховувати на ліміт витрат аж до 100 тисяч грн;

  • А протягом 62 днів його повертати, не сплачуючи ніяких відсотків;

  • Після повернення можна знову використати той же кредитний запас – кредитна лінія цієї картки відновлювальна;

  • До того ж, ще й отримуєш кешбек до 25% і витрачаєш приємний бонус на свій розсуд.

Насправді, кредитна картка вже давно має високий рейтинг та є зручною альтернативною бюрократичним кредитам та займу у родичів.

Сашко протестував «Unex Card» від Юнекс Банку

Якщо все ще незрозуміло як це працює, то радимо навідатися до сторінок Unex.Bank у Фейсбук (www.facebook.com/UnexBank) або Інстаграм (www.instagram.com/unex.bank). Там простими словами все розповідає амбасадор картки – перши з реальних користувачів UnexBank на ім’я Сашко.

Завітайте до представництва у Кам’янці-Подільському – там також можна отримати усі відповіді на питання. Воно знаходиться за адресою: вул. Першотравнева, буд. 1/3 ("Земельний відділ", тел.: +38 (093) 214 27 70), (ліцензія НБУ №56 від 28 жовтня 2011 р.).

А ще краще: замовте картку з доставкою додому.