У сучасному мінімалістському або традиційному сільському стилі: піч є втіленням благополуччя і комфорту. Камінна топка або піч на деревному вугіллі - це молодший брат дров'яної печі. З дуже ексклюзивним дизайном практична корисність є її головною особливістю. Вибір камінних топок різноманітний. Піч камінного типу може бути виготовлена ​​зі сталі або чавуну. Компактна камера згоряння виконана у вигляді плоскої печі або з завантажувальним жолобом без оглядового скла або з інспекційним склом меншого розміру. Вам потрібна камінна топка? Запрошуємо вас відвідати інтернет магазин «EuroKamin», тут представлені камінні топки у великій різноманітності видів і цінового діапазону.

Що ми пропонуємо:

·         Печі - чавунні, стальні, кахельні, пелетні, теплоакумулюючі и много других;

·         Повітряні камінні топки, біокаміни, Камінні топки з водяним контуром;

·         Електрокаміни;

Відомі виробники пропонують широкий асортимент високоякісних камінів, печей, топок, що дозволяє оптимально використовувати переваги кожного виду палива і розумно комбінувати їх. Принципово можна провести відмінність між камінами, такими як дров'яні печі і каміни, а також твердопаливні нагрівачі і контурні котли.

У чому особливість камінної топки?

1. Опалювальний камін є розумною альтернативою «відкритого каміна», який характеризується значно кращим споживанням енергії і меншими викидами забруднюючих речовин. Димохід складається з камери згоряння з великим вікном. Електрокамін має каркас, виготовлений з якісних вогнетривких матеріалів і має симпатичний дизайн.

2. Каміни пропонують максимальну ефективність опалення і класичний шарм. Призначені для дров, деревного вугілля, печі створюють приємну атмосферу, забезпечуючи тепло і комфорт в будь-якому приміщенні.

Переваги покупки в інтернет магазині «EuroKamin»:

На сайті: https: euro-kamin.com.ua/uk, ви можете ознайомитися зі зручним каталогом і вибрати оптимальну модель обладнання швидко і без проблем, завдяки докладному опису технічних характеристик. Ми пропонуємо безкоштовні консультації для тих, хто потребує поради і допомоги в оформленні покупки. Вас приємно здивують: мінімальні ціни, кращий сервіс і обслуговування. Чекаємо вас за покупками!