Картинки по запросу Черная пятница

Смартфон є таким пристроєм, який треба періодично оновлювати. Як правило, така потреба виникає один раз у пару років – за умов акуратного використання та нормальної роботи девайсу. Від активного щоденного використання такий вид техніки швидко зношується. До того ж, ринок смартфонів розвивається дуже динамічно, тому у користувачів виникає постійна спокуса цікавими функціональними новинками. На що треба звернути увагу під час покупки нового смартфону?

1.     Операційна система

Основне протистояння спостерігається між Android та iOS. На базі Андроїду працює переважна більшість сучасних смартфонів, iOS була розроблена компанією Apple спеціально для iPhone. Для обох систем вже розроблено дуже багато різноманітних мобільних додатків. Робота iOS вважається більш стабільною, швидкою та надійною. Android, у свою чергу є більш відкритим та доступним варіантом. Придбати різні телефони на оптимальній для вас операційної системи зручно на сайті https://www.foxtrot.com.ua/uk/actions/black_friday, де діють приємні знижки до найгучнішого розпродажу року – Чорної п'ятниці.

2.     Розміри телефону

Габарити смартфону залежать від діагоналі його дисплея. Враховуючи той факт, що сучасна людина проводить зі своїм смартфоном дуже багато часу, використовуючи його і для перегляду фільмів, і для читання книжок, і для серфінгу в Інтернеті, дисплей має бути комфортним для цього. Тому спостерігається тенденція збільшення мобільних телефонів. Проте не слід забувати, що девайс має бути зручним у використанні. Він має зручно лежати у руці, а усі його кнопки та сканер відбитку пальців мають бути доступними для пальців однієї руки. До того ж дуже великий смартфон може просто не вміститися в кишеню. Оптимальними можна вважати смартфони із діагоналлю дисплея до 5,5 дюймів.

3.     Ємність акумулятора

Пристрій, у якому дуже швидко розряджається батарея, не викликає нічого, крім роздратування. До того ж такий смартфон може підвести свого власника у відповідальну мить: відключитися у дорозі, коли йому потрібно подивитися карту, чи сісти, коли він чекає на важливий дзвінок. Смартфон має великий екран та високу функціональність, тому витрачає багато заряду батареї. Якщо бажаєте, щоб смартфон працював протягом дня без підзарядки, слід обирати серед моделей із акумулятором ємністю не менше 3100 мАг.

4.     Пам'ять

Тут також все просто: чим більше, тим краще. Велику кількість музики та зображень треба десь зберігати. Оперативної пам'яті також має вистачати для нормальної роботи пристрою.