Компанія Колумб Трейд пропонує вам придбати машини з США під ключ, при цьому гарантуючи високу якість. Уже на етапі вибору транспортного засобу менеджери компанії запропонують кращі варіанти, будуть намагатися знизити вартість авто якнайбільше, ведучи торги за лоти в режимі онлайн.

За час роботи компанії Колумб Трейд було налагоджена співпраця із кращими митними брокерами та експедиторами. Завдяки тому, що здійснюються великі обсяги поставок, також вдалося отримати додаткові знижки на доставку по воді. Колумб Трейд супроводжує кожний етап угоди, а також консультує покупців про підводні камені, які можуть виникнути при придбанні авто із Америки.

Якщо потрібний електромобіль зі США, то перед покупкою кожний транспортний засіб перевіряється досвідченими менеджерами компанії, тому неякісного товару бути не може.

Компанія також пропонує страхування американських електромобілів, що включає такі випадки: катастрофи (аварія корабля, пожежа та ін.); знищення вантажу; нещасні випадки; непрофесійне завантаження або вивантаження машини; викрадення запчастин або встаткування.

Компанія активно працює на ринку електричних автомобілів з США та супроводжує всі етапи угоди. Компанія Колумб Трейд за роки роботи змогла зарекомендувати себе як надійний партнер. До кожного клієнта винятково індивідуальний підхід, що дає можливість налагодити оптимальний формат співпраці.

Екологічні автомобілі та їх основні види

Машини, що не викидають в атмосферу шкідливі речовини, називаються екологічними або «зеленими». Їх створили спеціально для того, щоб запобігти екологічній катастрофі.

Як відомо, бензин – це дороге та неекологічне паливо, тому в екокарах стоять мотори електричного типу, що більш практичніше та безпечніше для навколишнього середовища. У деяких країнах Європи з власників екологічних машин стягується набагато менше податків, ніж при наявності машин, які працюють на бензині. Крім цього, власники екомашин користуються спеціальним паркуванням та заправками, які створені спеціально для них абсолютно безкоштовно. Екомашини прослужать власникам значно довше, ніж ті, які працюють на бензині.

Електромобіль представляє собою транспортний засіб, який працює від мотора електричного типу, що отримує енергію від батарей. Якщо електрокар на сонячних батареях, то для живлення він використовує сонячні елементи, які роблять із кремнієвих пластин, що мають шорстку поверхню, що забезпечує більш ефективне уловлювання сонячних променів, що попадають із різних сторін на батарею. Кремнієві пластини використовуються в мікроелектроніці, однак у масовому виробництві сонячних батарей вони не можуть використовуватися через високу вартість.

Гібридні авто з США є економічними, працюють вони на системі «електродвигун – ДВС», живлення здійснюється зарядом електроакумулятора або за рахунок пального. Управління за допомогою бортового комп'ютера, який в автоматичному режимі здійснює регулювання роботи двигунів: ДВС відключається під час зупинки, тому авто може рухатися далі, використовуючи енергію акумуляторної батареї. Електричний двигун є джерелом струму та заряджає акумулятори.

Сьогодні всі відомі виробники починають випускати екокари. При всіх своїх перевагах, екомашини не користуються високою популярністю, беручи до уваги їх високу вартість і недостатню кількість заправок та сервісних центрів. Багато моделей екологічних машин уступають машинам із традиційним мотором по швидкості. Також потрібно відзначити, що запчастини до екоавто буде знайти досить складно, якщо воно поламається.

Чекаємо Вас за адресами:

м. Київ, вул. Костянтинівська буд. 71. - +380 68 6297070

м. Дніпро, Мечникова 10Б, 7 поверх, офіс 702. - +380 96 4537070

м. Харків, Полтавський Шлях 32, окремий вхід з вулиці. - +380 98 0880885