Картинки по запросу Компанія «Транс-Атлас» - послуги міжнародних вантажних перевезень

Успішна реалізація логістичної стратегії важлива для компаній, що прагнуть підтримувати високий рівень обслуговування. Якщо ви зацікавлені в послугах міжнародних вантажних перевезеннях, компанія ПП «Транс-Атлас», член асоціації міжнародніх перевізників України - АсМАП - чекає на Вас! Наші клієнти працюють в різних галузях і сферах діяльності - імпортери, дистриб'ютори, виробники (меблі, автомобілі, текстиль, продукти харчування). Для кожного з них ми намагаємося максимально адаптуватися до конкретних вимог кожної галузі і пропонуємо надійні перевезення завдяки наявності власного автопарку вантажних автомобілів, і кращих фахівців галузі, що гарантує відмінну якість послуг.

Володіючи багаторічним досвідом міжнародних вантажоперевезень, компанія пропонує вам широкий спектр інтегрованих транспортних рішень, в будь-яку точку Європи - швидко і економічно!

Чому обирають нас?

·         «Транс-Атлас» має в своєму розпорядженні сучасний парк вантажних автомобілів з нормами EURO 5 і EURO 6, що гарантують максимальну якість перевезень і гнучкість;

·          GPS моніторинг в реальному часі. Гарний зв'язок між транспортною компанією, між клієнтом і кінцевим бенефіціаром товарів має велике значення, тому товари перевозяться в оптимальних умовах і відповідно до їх характеру.

·         Ми завжди знаходимо найшвидше і економічне транспортний рішення, адаптоване до бюджету клієнта. Міжнародні вантажні перевезення, відповідають найвищим вимогам за ціною і тривалостью, крім того, ми пропонуємо нашим клієнтам допомогу і консультацію, щоб задовольнити їх найбільш економічними і ефективними варіантами перевезень.

·         Як член міжнародної асоціації перевізників, послуги компанії характеризуються професіоналізмом і широким спектром рішень, обраних відповідно до специфіки кожного конкретного транспорту. Міжнародні вантажні перевезення здійснюються таким чином, щоб клієнти отримували вигоду з найвищого рівня досвіду і професіоналізму наших фахівців.

Накопичений досвід привів нас до постійного вдосконалення міжнародних вантажних перевезень за рахунок застосування ефективних методів роботи. У нас є все необхідне, для того, щоб надати послуги, що відповідають вашим очікуванням. Наша команда складається з кваліфікованих фахівців, заснованих на багаторічному досвіді і твердих професійних знаннях у галузях вантажних перевезень. Ми ефективні, прагматичні, зрозумілі і чесні. Ми здійснюємо транспортні перевезення у будь - яку точку Європи, використовуючи сучасні вантажні автомобілі, досвідчених водіїв і оптимальні ціни. Завжди раді співпраці, чекаємо ваших пропозицій!