Лікування наркоманії та алкоголізму в клініці «ADOMED»

Європейський інститут залежностей «ADOMED» пропонує ефективне, комплексне лікування наркоманії та алкоголізму на умовах дотримання суворої політики конфіденційності. Кваліфіковані фахівці, використовуючи найефективніші, передові методики, допоможуть подолати згубну залежність та повернути до повноцінного тверезого життя.

Як проводять лікування в наркологічних центрах?

Особливості роботи центру

Приватний реабілітаційний центр оснащений найсучаснішим обладнанням від світових виробників. У клініці працюють справжні професіонали своєї справи, які вміють знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Крім наркологів та психологів, допомога хворим з патологічними залежностями надають:

 • терапевти;

 • кардіологи;

 • гематологи;

 • хірурги;

 • психіатри.

Такий укомплектований штат є одним з найважливіших переваг даного спеціалізованого установи, оскільки тривале вживання штучних допінгів вкрай негативно позначається на здоров'ї людини, провокує розвиток супутніх захворювань, які потребують професійному лікуванні.

Завданням фахівців є не тільки купірування ознак абстиненції, а й подолання психологічної тяги, фізичне, психоемоційний відновлення реабілітантів, профілактика рецидивів.

Важливо і те, що лікування алкоголізму та наркотичної залежності проводиться без взяття пацієнта на облік і кожному пацієнту гарантувати анонімність. Завдяки цьому реабілітантами вдається уникнути суспільного розголосу і проблем, пов'язаних з працевлаштуванням, отриманням прав, вибором роду діяльності.

Послуги та пропозиції

Спеціалізована клініка «ADOMED» надає наступні види послуг:

 1. Попередній огляд і психологічна діагностика.

 2. Створення індивідуальної програми лікування.

 3. Детоксикація організму.

 4. Комплексна психологічна реабілітація в умовах госпіталізації.

 5. Надання професійних безкоштовних телефонних консультацій.

 6. Виведення із запою.

 7. Зняття білої гарячки.

 8. Купірування похмільного синдрому.

 9. Лікування передозування та інтоксикації.

 10. Надання психологічної допомоги членам сім'ї реабілітанта, лікування співзалежності.

 11. Виклик наркологів і психотерапевтів додому.

 12. Проведення примусового лікування наркоманії та алкогольної залежності за допомогою методу інтервенції.

 13. Терапевтичне супровід випускників центру і допомогу в соціальній адаптації колишніх залежних пацієнтів.

Методи лікування наркоманів та алкоголіків підбираються фахівцями індивідуально з урахуванням таких факторів, як ступінь тяжкості захворювання, загальний фізичний і психологічний стан, характер і психотип хворого.

Для того щоб більш детально ознайомитися з особливостями роботи наркоцентру, знайти відповіді на всі питання, що цікавлять, досить просто зателефонувати за контактним номером телефону або зайти на сайт клініки https://adomed.org/.