Хочете зробити приємний сюрприз коханій людині? Або ж нестандартно відмітити день народження? Чи просто хочеться смачно попоїсти після виснажливого робочого дня, проте не має особливого бажання довго ходити по магазинах, а потім іще довше стояти біля плити та готувати? Тоді онлайн сервіс «Уже тут» - до Ваших послуг щоденно з 12.00 і до 00.00 год. Завдяки нам можна швидко і вигідно замовити їжу у Львові

Вишукані та водночас смачні роли, суші, теплі роли, суші гункан та ряд інших страв уже стали майже традиційними у багатьох країнах світу. Корисні, легкі та поживні салати, надзвичайно смачні десерти та різноманітні напої усе це та навіть набагато більше можна замовити у нас не виходячи із дому чи навіть офісного приміщення, або ж навчального закладу. 

Асортимент і переваги співпраці із нашим сервісом

Доставка суші у прекрасному місті Лева — досить поширена в наш час послуга. Ннаша компанія теж не є винятком. Можна навіть сказати навпаки, ми – лідери у цій галузі. У правдивості наших слів уже дано впевнилися сотні наших задоволених клієнтів, які із так званого статусу «нових» упевнено записалися до статусу «постійних» клієнтів. Кожен із них напевно знає, що «Уже Тут» швидко доставить їжу по вказаній адресі і усе заради того, аби смачно нагодувати кожного зголоднілого клієнта.

В асортимент нашої продукції включено наступні страви: 

  • теплі роли;

  • суші гункан;

  • нігірі;

  • різноманітні роли;

  • легкі салати;

  • гарячу локшину-вок;

  • різноманітні смачні десерти;

  • напої.

Кожен клієнт також має чудову можливість замовити додаткову порцію соєвого соусу, васабі та маринованого імбиру. Окрім того якщо Ви проживаєте безпосередньо у Львові, Вас чекає приємна несподіванка – безкоштовна доставка замовленої їжі при умові, що сума замовлення буде дорівнювати 200 грн. 

Наші суші чудово підійдуть не лише для гучного гуляння із друзями-студентами та будь-якого урочистого свята, але і для тихої сімейної вечері. Лише виберіть потрібний час, замовте доставку їжі додому або у будь-яке інше зручне для Вас місце, а сервіс «Уже Тут» гарантовано організує для Вас маленьку Японію у Львові. 

Годі вагатися! Не витрачайте дорогоцінний час даремно! Будемо раді якнайшвидше доставити Вам смаколики нашого приготування! Повірте, наші страви не лише свіжоприготовлені, але і неперевершені на смак!