Хто із представниць прекрасної половини людства не мріє бути привабливою та красивою  щоби привертати увагу справжніх чоловіків? Більшість, як правило, так і відповість. Проте, повірте, це далеко не головний аспект життя. Адже перш за все, красивою потрібно бути для себе і заради себе. 

У багатьох із нас доволі часто були ситуації коли у надії не зустріти нікого знайомого бігцем вийшла у справах, або ж просто вирішила прогулятися, але одразу зустріла безліч знайомих обличь. Погодьтеся, що в таких випадках хочеться аби зовнішній вигляд навіть до найменших дрібничок був у повному порядку.

У такому випадку студія краси у Львові та послуги її професійних майстрів – завжди до Ваших послуг.

Котрими послугами можна скористатися у студії Dias?

DIAS – це сучасна та досить популярна студія краси та моди. До списку головних переваг та послуг, котрі надаються у нашому закладі відносяться наступні:

  1. Процедури з омолодження, схуднення та корекції тіла, котрі проводяться нашими провідними спеціалістами завдяки новітньому та єдиному на західній Україні апарату Power Shape-2. 

  2. Процедури, орієнтовані на безопераційне видалення жиру. Їх проводять спеціалізованим апаратом Кріоліполіз.

  3. Наявність ряду авторських комплексів процедур та програм основним чином орієнтованих  на якісний та бережний догляд за тілом та обличчям, догляд за грудьми, лікування спини та корекцію талії, ніг та рук.

  4. Ми також проводимо різноманітні лікувальні масажі та Spa-процедури, займаємося лікуванням шкіри голови та волосся.

  5. Спеціалізуємося в галузі естетичної косметології та робимо візаж і корекцію брів, педикюр та манікюр.

Переваги нашої професійної студії

Переступаючи поріг нашого закладу кожна наша клієнтка може бути на всі 100% упевненою в тому, що її оточать увагою та турботою. Висококваліфіковані працівники  нашого «храму» краси постараються заощадити Ваш дорогоцінний час та якомога краще оптимізувати матеріальні витрати, при цьому врахувавши всі Ваші індивідуальні побажання. Кожен із нас у своїй роботі враховує всі індивідуальні риси та особливості клієнтів, а також наполегливо працює над створенням цілісних образів. 

Окрім того Вашій увазі професійні стилісти-візажисти готові запропонувати як вечірній, так і неперевершених денний макіяж. Завдяки чому ми в змозі не лише підготувати Вас до різноманітних урочистих подій, але і кардинально змінити Ваш імідж. Хочете у цьому переконатися? Тоді ми чекаємо саме на Вас!