Готівкове кредитування користується попитом серед українців. Ціни на товари та послуги зростають швидко, а доходи громадян – повільно. Ось чому для багатьох сімей грошей зазвичай вистачає лише на задоволення нагальних потреб. Про купівлю нових меблів, сучасної побутової техніки, автомобіля або підготовку до косметичного ремонту в домі часто навіть не йде мова. Щоб досягти подібних цілей, доводиться або роками створювати накопичення, або звертатися по фінансову допомогу до родичів, друзів, знайомих чи банків. Останній варіант – найбільш привабливий.

Оформлення банківської позики – можливість отримати гроші «тут і зараз», повертаючи їх частинами протягом певного періоду. Зазвичай термін може сягати від декількох місяців до декількох років. За таку допомогу, звичайно, доведеться заплатити. Однак ніхто не буде дзвонити та питати про погашення боргу, якщо вчасно вносити необхідні суми у відповідності з договором. Де оформити кредит і хто може це зробити?

Обираємо фінансову установу

Кредитуванням населення займаються усі комерційні банки України. Проте, далеко не всі з них пропонують привабливі умови фінансування та готові надати великі суми. Ось чому українці все частіше звертаються до Банку Кредит Дніпро. Він пропонує позики:

  • Готівкою у сумі 3 000 – 50 000, 50 000 – 75 000, 75 000 – 500 000 гривень.
  • За реальною відсотковою ставкою від 62% річних.
  • На строк від 12 до 60 місяців.

Щоб у банки взяти кредит, позичальнику достатньо надати лише паспорт громадянина України та ІПН. Якщо сума заборгованості перевищує 75 000 гривень, додатково потрібно надати довідку про доходи за останні 6 місяців. Оформити заявку на отримання позики можна на сайті, через контакт-центр або у відділенні. Кредитні експерти повідомляють рішення протягом 1-2 робочих днів.

Хто може отримати гроші

Банк Кредит Дніпро видає позики всім повнолітнім громадянам з достатнім рівнем платоспроможності. Ось чому він заслужив репутацію одного з найпривабливіших фінінститутів України. Великі готівкові суми, мінімальні вимоги до наявності документів, прозорі умови кредитування – лише основні переваги. Якщо ви – офіційно працевлаштована людина з позитивною кредитною історією й вам потрібна готівка у сумі до 500 000 гривень на задоволення споживчих потреб, переходьте на сайт Банку Кредит Дніпро або дзвоніть за одним із вказаних телефонів саме зараз!