Здоров’я домашнього улюбленця та піклування про нього – цілковитий обов’язок господаря. Проте ми, нажаль, не завжди можемо допомогти своїй тварині у незвичайній чи критичній ситуації, і коли виникає необхідність додаткової допомоги ветеринару, дуже важливо обрати надійну та сучасну ветеринарну клініку.

Ветеринарний кабінет Eurovet – сучасна ветеринарна клініка, яка розташована у Львові. Серед наших спеціалістів Ви зможете знайти лікаря будь-якої необхідної спрямованості, який у свою чергу зможе у максимально короткий термін провести якісне та безпечне дослідження стану Вашого улюбленця, встановити діагноз та призначити найбільш раціональне лікування хвороби.

У нашому ветеринарному кабінеті Ви зможете отримати послуги як з візуальної діагностики тварини, так і проведення процедури взяття аналізів, лабораторної діагностики, повноцінного лікування та навіть складних хірургічних процедур.

Також, спеціалісти нашого ветеринарного кабінету, а саме філіалу львівської ветеринарної клініки завжди раді допомогти будь-яким тваринам не лише з точки зору клінічних досліджень чи повноцінного лікування. Ми також можемо запропонувати косметичні та гігієнічні процедури для Вашого улюбленця, наприклад, чистку зубів чи зрізання кігтів.

Завдяки тому, що наш львівський ветеринарний кабінет повністю оснащений новітнім та сучасним обладнанням, призначеним як для проведення первинного обстеження та лабораторної діагностики, так і для максимально складних терапевтичних чи хірургічних  маніпуляцій. Наявність додаткового обладнання допомагає лікарям-ветеринарам нашого кабінету більш оперативно надати первинну допомогу Вашому улюбленцю та у максимально короткий термін встановити діагноз задля призначення подальшого плану лікування.

Також варто відмітити, що кожен працівник ветеринарного кабінету Eurovet завжди намагається знайти спільну мову з Вашим улюбленцем, а також - надати Вам, як господарю, необхідні консультації з подальшого піклування щодо здоров’я Вашої тварини.   

Колектив ветеринарного кабінету Eurovet у Львові пропонує Вам скористатися ветеринарними послугами європейського рівня якості, а також бонусною системою і акційними пропозиціями клінік-партнерів нашої компанії. 

За консультацією наших фахівців Ви можете звернутися у телефонному режимі: 032 232 99 92, 063 177 42 15 або надіслати свій запит на електронну адресу: [email protected]