Картинки по запросу Спрут насосные станцииТоргова марка Sprut займає провідні позиції у виробництві насосної продукції серед українських виробників. Для промисловості та побутового використання пропонується понад 1000 моделей обладнання. Під брендом Sprut споживачам пропонуються насоси для опалювальних систем житлових приміщень та невеликих комунальних підприємств, гідроакумулятори, розширювальні баки, комплектувальні деталі.

Основні види продукції ТМ Sprut

Докладну інформацію про вироби під брендом Sprut пропонує офіційний сайт компанії. Продукція представлена:
- насосним обладнанням (фекальними насосами та каналізаційними установками, насосами для басейнів та фонтанів, мотопомпами та дренажними насосами, циркуляційними, колодязними та скваженними насосам);
- насосними станціями (побутові серії обладнання забезпечують автоматичну подачу води з колодязів та свердловин в системи водопостачання).

Також пропонуються розширювальні баки, призначені для систем закритого й відкритого опалення. Це ємності з мембраною, що приймають надлишки гарячої води, та віддають її в систему, підтримуючи необхідний тиск та кількість теплоносія в системі.
Гідроакумулятори являються розширювальними баками більшої місткості. Вони створюють запас гарячої води, завдяки чому, збільшується експлуатаційний ресурс насосів та нагрівальних котлів.
Для насосів, насосних станцій та розширювальних баків ТМ
Sprut пропонує комплектувальні деталі.

Весь асортимент продукції бренду СПРУТ відрізняється:
- високим технічним рівнем виготовлення;
- бездоганною якістю;
- помірною ціною.
Обладнання відповідає вимогам європейських санітарно-епідеміологічних норм та правил. Розгалужена мережа сервісних центрів забезпечує якісне обслуговування насосного обладнання.