Фізичний розвиток – це один з найважливіших факторів у створенні здорового суспільства. Як відомо, будь-яка звичка найкраще прищеплюється з дитинства, проте пояснити дитині всю важливість фізичного розвитку досить складно. Це і є першопричиною низького рівню відвідування спортивних секцій. 

З іншої сторони – не всі спортивні центри мають уявлення про те, як правильно залучувати молодь до спорту. Застаріле обладнання і, відверто кажучи, погане оформлення спортивних комплексів просто відштовхують. Батьки з острахом дивляться на відсутність ремонтів та старі тренажери, тому що безпека є пріоритетом для кожного. 

Унікальність проекту «Акваторія» в Калуші

Засновник проект В’ячеслав Кредісов зробив акцент на тому, що правильне облаштування спортивних комплексів – це половина успіху.

Сучасний дизайн і новітнє обладнання не лише створюють ідеальні умови для занять спортом, а й створюють впізнаваний імідж закладу. Власне, через це в спортивно-оздоровчому комплексі «Акваторія» облаштовано два басейни (для дорослих та для дітей). один -великий, 25-метровий, розділений на 6 доріжок, з двома рівнями глибини та спеціальною зоною для стрибків. Інший – менший, розміром 12 на 6 метрів, розрахований на дітей від 3 місяців. В дитячому басейні облаштовано мулку та більш глибоку зони. Створений ідеальний мікроклімат для комфортного плавання. 

В комплексі було побудовано окремі роздягальні для хлопчиків та для дівчаток, а також є дитячі крісла та столики для перевдягання немовлят.

Є  різні види саун, соляна кімната, фітнес-зали для занять з фітнесу, йоги, хореографії, сучасний тренажерний зал з кардіозоною. Усе облаштовано за найновішими стандартами.

В «Акваторії» відвідувачі мають змогу отримати повний спектр послуг з відпочинку та оздоровлення. Кваліфіковані спеціалісти та нове обладнання допоможуть кожному з вас підтримувати своє тіло у чудовій формі. В «Акваторії» було створено 75 робочих місць, на яких працюють професіонали своєї справи. Спеціалісти з вищою освітою, у команді працюють 3 майстри спорту, 4 тренери вищої категорії, 3 кандидати в майстри спорту, вчитель вищої категорії, дипломант конкурсу «Вчитель року», призер чемпіонату України з пауерліфтингу, призери профільних змагань різного рівня, суддя всеукраїнських та міжнародних конкурсів виконавців східного танцю. Комплекс адаптований під потреби абсолютно різних категорій людей. Займатися мають змогу вагітні жінки, люди з фізичними вадами, діти, дорослі, люди з надлишковою вагою. Для усіх розробляється індивідуальний план тренувань, особливий підхід до кожного допомагає досягти найякіснішого результату.

Діти швидко звикають до нової тенденції. Бути спортивним і здоровим – це престижно та модно. Підлітки з радістю приходять на заняття і поширюють дописи про власні досягнення в спорті в соцмережах, не забуваючи згадати в них про «Акваторію».Кредисов Вячеслав Анатольевич

В’ячеслав Кредісов розповідає про успіх проекту «Акваторія»

«Розвиток молоді – першочергова задача кожного, хто працює в «Акваторії». Ми надаємо можливість дітям третіх-шостих класів з першої, другої, третьої, восьмої, дев’ятої, одинадцятої шкіл та Калуської гімназії безкоштовно займатися плаванням з кваліфікованими тренерами. Наш комплекс відвідує близько 1350 учнів.

Безкоштовне плавання було організоване для учнів Калуської спецшколи. Діти з вадами слуху отримали можливість безкоштовно займатися плаванням.

Також ми намагаємося по максимуму долучитися до благодійності і зробити спорт доступним для кожного. Безкоштовно плавають в комплексі і декілька членів Калуської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих. Зроблено знижки для учасників АТО та їхніх сімей, уцінка може сягати 50%, а в деяких випадках надається безкоштовне користування.

За ініціативи отця Миколи Крушеца, «Акваторія» впродовж двох років співпрацює з християнською благодійною організацією «Карітас». Також з благодійною організацією «Добродія Калуська» було організовано безкоштовне плавання для дітей з обмеженими можливостями. Вони займаються з кваліфікованими тренерами-реабілітологами.

Близько 200 дітей мали змогу оздоровитися на базі комплексу за символічну плату в рамках відпочинку в таборі «Канікули з Богом».  Повідомляє інвестор В’ячеслав Кредісов.

Зі слів дружини засновника Ірини Кілко: «У 2016 році ми провели благодійну акцію для дітей із соціально незахищених категорій «Зима іде – свята веде», в рамках якої, діти були запрошені подивитися святкову виставу від Івано-Франківського театру ляльок «Півтори жменьки». Кожна дитина могла сфотографуватися з Святим Миколаєм та отримувала від нього подарунки. Було залучено близько 250 дітей.

Щороку «Акваторія» проводить безкоштовне дитяче свято до Міжнародного дня захисту дітей (1 червня). Діти запам’ятали піратські пригоди, фестиваль професій і свято морозива.»

Разом з громадською організацією «Здорове Прикарпаття» «Акваторія» організувала безкоштовне оздоровче плавання для дітей, котрі мають вади слуху. 

Також даний спортивний комплекс є чудовою базою для тренувань спортсменів та спортивних команд в усі сезони. 

Тут мають можливість пройти практику студенти Прикарпатського університету ім. В. Стефаника, котрі навчаються на спеціальностях «фізичне виховання» та «реабілітація». 

Також на базі «Акваторії» займалися делегації з міст-побратимів Калуша з Румунії та Польщі. 

У серпні 2018 року «Акваторія» брала участь у зйомках проекту каналу «1+1» «Інспектор міста». Колектив здобув відзнаку «Гордість міста», чим дуже пишається. Команда готова працювати далі ще наполегливіше, заради того, щоб тримати сервіс на відповідному рівні.

Що стосується виконання умов договору з оренди:

- Понад 20 тисяч «Акваторія» сплачує у Фонд комунальної власності міста щомісяця, відповідно до умов договору.

- На рахунок Калуської ЗОШ №3 сплачується земельний податок у розмірі 2786 грн. поквартально. Загалом, за рік «Акваторія» сплачує близько 33 тис. грн.

Було забезпечено благоустрій території: облаштовано переходи, огорожу.

За жодним з договорів немає заборгованості.

«Об’єднання усіх факторів в одне ціле – і є запорукою нашого успіху» - підсумовує В’ячеслав Кредісов.