Коли мрії про власну справу вже рвуться на волю, майбутній підприємець стикається з потребою підтримки, стабільності, створення умов від держави. Як підприємець-практик з відповідним досвідом більше, ніж 30 років, та Голова Правління Всеукраїнського об’єднання підприємців «Нова Формація» (до речі, у червні йому виповниться 22 роки), я знаю наскільки ці питанні гостро стають для молодих талантів.

Коли я розпочинав свою справу ринок України тільки формувався. Це була чудова можливість розпочати свою справу. Разом з цим існувала маса перешкод: відсутність стабільності, недовіра іноземних спонсорів та банків, відсутність бажання страхових компаній співпрацювати з українським ринком. Можливо, усе це не було би перешкодою, якби я мав певний капітал, або впливові знайомства. Нещастя я цього не мав. Необхідність самостійно шукати вихід, спілкуватися з іноземними інвесторами та банками загартувала мене як спеціаліста.

Коли інвестиції все ж було отримано, я започаткував свою власну дистриб’юторську компанію. З роками вона стала масштабною машиною, яка не тільки вивела на сучасний ринок продукти компаній «Туборг» і «Гіннес», жуйки «Стіморол», «Дірол», «Ріглі», «Орбіт», парфумерія, косметика «Шварцкопф», «Хенкель», «Лонда, а й стала справжнім інкубатором молодих талантів, які згодом стали засновниками та очільниками своїх власних компаній.

Довгий шлях дозволив мені зробити важливі висновки про бізнес в України. Щоб стати успішним вам потрібно просто бажати цього. Засоби, гроші, уміння та все інше прибуде до вас, якщо ви сильно віритимете у свій успіх, та невблаганно будите йти до своєї мети. Дуже важливо не зупинятися та не приймати відмови (не у плані набридати одній і тій самій людині, а шукати інші методи реалізації своїх планів).

У бізнесі не місце слабким та песимістичним людям! Також нічого у вас не вийде, якщо ви будите чекати та шукати вільну ланку. Потрібно впевнено створювати справу яка принесе вам задоволення з оглядкою на попит. Вільних місць у бізнесі ніколи не буде, є ваше, яке займуть інші, якщо ви будете ловити гав.

Хапайте свою вдачу та розпочинайте справу свого життя впевнено крокуючи скрізь терни.

Кредісов Вячеслав