Вже досить давно дзеркало вважається обов’язковим елементом будь-якої ванної кімнати, тож під час облаштування цього приміщення неодмінно треба підібрати дзеркало, що гармонійно впишеться в інтер’єр. Крім того, завдяки дзеркалу можна візуально збільшити простір, що  безперечно є додатковим плюсом такого рішення. Розглянемо, як правильно обрати дзеркало та на що звертати увагу в першу чергу.

Як оцінити дані та на що звернути увагу при виборі дзеркала для ванної

Ще до того, як починати обирати дзеркало, необхідно прискіпливо оцінити ситуацію. Якщо ванна кімната маленька і ледь вміщує усі необхідні меблі, вірогідніше за все, дзеркало доведеться розмістити над раковиною. А от тим, хто має велику ванну кімнату, пощастило більше, адже вони можуть дозволити собі будь-яке за розміром дзеркало, навіть в повний зріст. Єдине, про що не варто забувати – розмістити саме дзеркало – це тільки половина задачі, адже вам треба мати можливість комфортно стати перед ним.

Також заздалегідь варто оцінити розміри дзеркала, яке ви можете собі дозволити. Для цього необхідно провести деякі заміри. Якщо ви плануєте розмістити дзеркало над раковиною, бажано, аби його ширина відповідала ширині раковини. Варіант трохи меншого дзеркала також дозволений, а от більшим його краще не робити. Якщо ж ви обираєте кругле чи овальне дзеркало, воно може бути будь-якого розміру.

Цікавий та оригінальний варіант використання дзеркал у ванній кімнаті –оформлення таким чином цілої стіни. Це чудовий варіант, але реалізувати його краще у просторій кімнаті.

Обираючи дзеркало, яке вам підійде, не варто забувати і про стилістичне оформлення помешкання. Обов’язково враховуйте настрій та специфіку інтер’єра, аби дзеркало органічно вписалося в загальну картинку. Класичний інтер’єр найкраще за все буде підтриманий дзеркалом у великій пишній рамі, а от для легкого та сучасного інтер’єру краще обрати щось більш легке та оригінальне.

Корисна порада! Для того щоб виділити дзеркало та зробити його більш оригінальним, можна використати підсвічування. Для цього можна придбати вже готові дзеркала з такою функцією або ж самостійно прокласти для цього кабелі.

Не забувайте і про те, що дзеркала бувають різної якості, тож обирати треба уважно. Важливо, щоб виріб, який ви обираєте для ванної кімнати, був стійким до впливу вологи. Для цього покриття біля основи має бути зроблено з срібла.

Як обрати та придбати дзеркало у Львові

Спеціально для львів’ян був створений ціновий навігатор, в каталозі якого було зібрано кращі дзеркала для ванної кімнати. Більш ніж 2 тисячі товарів по різним цінам ви можете порівняти на сторінках цього сайту, таким чином обравши саме той варіант, що підійде для вас. Зважаючи на те, що економити на якості дзеркал категорично не варто, радимо вам шукати вам вигідні пропозиції в різних магазинах вашого міста, при цьому обираючи тільки якісні товари.