вишка туру фото Обидва види конструкцій мають однакове призначення - допомогти у виконанні висотних робіт і обидва забезпечують переміщення робочих вздовж стін об'єкта. У той же час між лісами і вишками є істотні відмінності.

Для виконання висотних робіт часто не потрібні масштабні конструкції. У деяких випадках набагато важливіше мобільність. Саме це - головна властивість, яке змушує багатьох купити вишки тури замість будівельних риштувань.

Досягається ця мобільність завдяки поворотним коліщаткам. Тобто вишки кріпляться не стаціонарно біля об'єкта, а можуть переміщатися куди завгодно. Щоб під час робіт вишка не рухалася, в конструкції передбачені спеціальні підпори. Всього їх 4 - біля кожного колеса по одній. Це дозволяє регулювати їх індивідуально і працювати навіть на нерівній поверхні. Завдяки цим особливостям вишки найчастіше застосовуються для робіт в аеропортах і метро, ​​для заміни освітлення або ж миття вікон.

Інша відмінність вишки від риштувань - легкість збірки. Завдяки простоті конструкції, тури швидше збираються, а зробити це може навіть одна людина. У той же час така простота і легкість конструкції обмежує висоту робіт 20, максимум 22 метрами. Як правило, середня висота вежі сягає 10 метрів. Ліси ж використовують для робіт до 100 метрів.

Правильний вибір вишки туру

Головний фактор при виборі конструкції - її міцність. Найчастіше вишки роблять з алюмінію. Це забезпечує легкість, а значить, і мобільність конструкції. Існують ще конструкції зі сталі. До того ж важливо врахувати, для яких саме робіт береться вишка і будь вона повинна бути розмірів.

Інший важливий фактор - міцність. Це залежить від того, скільки робочих повинно буде працювати на вишці одночасно. Якщо вишка призначена для одного або двох осіб, ні в якому разі не можна її перевантажувати.

Де вигідно купити вишку

Компанія Biglesa пропонує тільки сертифіковану продукцію від заводу-виготовлювача. Це дозволяє реалізовувати продукцію за доступною ціною. Завдяки розгалуженій мережі складів від Харкова до Львова ви завжди можете отримати своє замовлення швидше.

До того ж прямо на сайті http://biglesa.com.ua/ можна швидко розрахувати вартість конструкції. Допомогти у виборі завжди можуть компетентні консультанти, які дадуть відповідь на будь-які питання щодо продукції. Самовивозом можна купити риштування будівельні в Києві, Харкові, Льовове та Одесі. В інших містах - за допомогою доставки в почтомати ПриватБанку або в відділення Нової Пошти.