Міні, міді, а може максі? Кожна з цих довжин спідниці завжди в моді. Тільки ось як вибрати підходящий жіночий одяг, який підкреслить ваші форми? Всупереч розхожій думці, це не так вже й складно. Перевірте, як це зробити!

Спідниці мають чудову перевагу — підходять для будь-якого типу фігури. Крім того, вибираючи фасон та довжину, ви можете ще краще підкреслити ваші достоїнства та приховати недоліки фігури. Сьогодні ми зосередимо увагу на довжині спідниці. Перед вибором потрібної моделі, встаньте перед дзеркалом, оцініть форму та пропорції своїх ніг. Найбільш низькі люди добре виглядають в коротких спідницях, а високим підходять довгі. До речі, подумайте, у яких стилях ви відчуваєте себе найкраще і наскільки ви хочете показати свої ноги. Може у вас є комплекси на точці пухких стегон, або колін? Візьміть всі ці фактори до уваги, і пам'ятайте: найголовніше це ваше хороше самопочуття в обраному вбранні!

Міні спідниці

Фасон, який тягнеться до середини стегна є одним з найбільш часто обраних: обожнюють його, особливо молоді дівчата. Міні рекомендується для невисоких жінок, так як віна відмінно подовжує силует. На жаль, спідниця такого типу також має свої мінуси — розширює стегна та вимагає ідеальних ніг, з точки зору форми та пропорцій. Якщо ви боїтеся, що міні підкреслить ваші недоліки, підберіть до неї взуття на високих підборах того ж кольору.

Спідниці до й нижче коліна

Спідниця довжиною до коліна чудово подовжує талію та жіночну фігуру. У такій версії підходить жінкам з фігурою типу яблуко, особливо, якщо вони можуть похвалитися красивими ногами. Цей фасон тим не менш, твердо фокусує зір на ваших колінах, тому у випадку комплексів в цій точці, виберіть спідницю, яка злегка завершує незручну частину тіла. Довжина за коліно - це найбільш універсальний фасон, який відмінно підкреслює стрункі ікри.