Користь чи шкода

Дитячі психологи наполягають, що емоційне здоров'я дитини не менш важливо, ніж фізичне. На нього впливають різні речі – починаючи від того, які відношення між батьками і іншими родичами, закінчуючи почуттями малюка, які він відчуває під впливом тих чи інших факторів.

Щоб підняти настрій малюкові, батьки можуть запропонувати йому відвідати магазин дитячих іграшок Тойекспрес, де купити м’якого героя улюбленого мультфільму. Бо більшість дітей обожнює різноманітні анімаційні історії і мріє отримати якогось з персонажів у вигляді м’якої іграшки.

Вирішивши придбати малюкові чудову плюшеву іграшку, до якої можно пізніше придбати інших героїв тої ж казки, ви зможете:

  • вигадувати разом з дитиною захоплюючі історії, що сприятиме розвитку дитячої фантазії а також налагодженню відносин між мамою та малюком;

  • укладати м'яку іграшку спати разом з дитиною – безтурботна усмішка на доброму обличчі плюшевої іграшки забезпечить малюкові гарний настрій, завдяки чому він побачить тільки добрі сни;

  • брати плюшевого друга з собою в дорогу – якщо його розмір буде не так уже й малим, він зможе послужити в якості подушки малюкові на задньому сидінні авто, а також поїзді, літаку, будь-якому іншому виді транспорту.

Якщо малюку до вподоби м'який Стіч і він обрав його своєю улюбленою іграшкою, не перешкоджайте цьому: дитина буде відчувати себе впевненіше в будь-якій подорожі, якщо його друг буде поруч з ним.

Чому вибір виробника важливий

Якщо ви вирішите купити м'яку іграшку в Toyexpress, можете не сумніватися в її якості, так як ми реалізуємо продукцію виключно всесвітньо відомих брендів, які гарантують гипоалергенність, міцність і довговічність матеріалів. Також при виготовленні м'яких іграшок компанія Disney не використовує пластикових елементів (ніс - плюшевий, оченята - вишиті), які дитина могла б відірвати і проковтнути.

До того ж компанія Disney, яка випускає власні мультфільми, виготовляє плюшевих персонажів в повній відповідності з їх анімаційними прототипами, що забезпечує особливу радість малюкам. Серед продукції, представленої на сайті toyexpress.com.ua, ви зможете вибрати несамовитого та дуже милого прибульця Стіча різного розміру, в одежі та без неї. А ще – його кращу подругу Ліло, науковця Джамбо та багато інших персонажів з цього захопливого мультфільму.