Ремонт в наш час намагаються робити за новими стандартами, адже для багатьох дуже важливий дизайн. Якщо говорити про ванну кімнату або туалетну кімнату то, як Ви розумієте найважливіше в ній це сантехніка, вона повинна бути комфортна, стильна і довговічна. У цій статті мова піде про унітази, а саме ми розглянемо два типи такої сантехніки: підлоговий і підвісний. Якщо перед Вами стоїть зараз завдання покупки унітаза, то Вам без проблем допоможе такий інтернет-магазин сантехніки, як Real-House, тут зібрано безліч варіантів підлогових і навісних конструкцій.

Отже, за способом кріплення унітази поділяють на:

  • Підлогові;
  • Підвісні.

Підлогова на сантехніка

Такий вид унітазів дуже поширений і користується великим попитом. Обумовлено це тим, що сантехніка має такі переваги: ​​простота конструкції, легкість монтажу, доступна ціна, перевірена довговічність. Якщо раніше така сантехніка в основному вважалася унітазом-компактом, то зараз же можна виділити навіть види підлогових конструкцій:

  • Унітаз-компакт. Така сантехніка дуже доступна за ціною, має просту конструкцію, де бачок кріпитися болтами до самого унітазу, тобто встановлюється на поличку стільчака. Ремонтувати такий виріб завжди дуже просто, так як бачок знаходиться зовні.
  • Моноблок. Назва говорить за себе, це зроблено разом з бачком і чашею, виглядає дуже красиво, легко чиститься, так як бруд не забивається між бачком і чашею. До мінусів варто віднести те, що якщо така сантехніка ламається, то не можна замінити чашу або бачок, доведеться купувати новий унітаз.
  • З прихованим бачком. Такі вироби виглядають більш сучасно. Як правило, бачок пластиковий, а ось чаша унітазу може бути з таких матеріалів, як: санфарфор, літієвий штучний або натуральний камінь, санфаянс, нержавіюча сталь, чавун.
  • З навісним бачком. Такий вид зараз менш поширений, навіть можна вже віднести його до ретро стилю. Конструкція передбачає, що бачок знаходиться зверху над унітазом, а смикаючи за ланцюжок, проводиться злив.

Підвісна сантехніка

Весь секрет підвісних унітазів в тому, що вони кріпляться за допомогою спеціальних інсталяцій, які дозволяють утримувати сантехніку у висячому положенні, під'єднати її до зливних комунікацій і приховати бачок. Основна перевага такого виробу в тому, що він більш гігієнічний, ніж підлоговий унітаз, так як під ним завжди легко промити підлогу. Конструкція також, проста, тому що складається з чаші і зливного бачка (зазвичай пластмасовий), кнопка зливу розташовується на стіні. Для такої конструкції використовується фальш-стіна (гіпсокартонна), панель в стіні можна зняти і отримати доступ до бачка і комунікацій, але все ж здійснити заміну бачка важче. Зупиняючи свій вибір на такому унітазі Вам необхідно відразу вирішити, куди його будете встановлювати, а саме на несучу або на не несучу стіну. Існує два види інсталяції до такої сантехніці. Блокова інсталяція передбачена для кріплення унітазу до несучої стіни. Рамкова інсталяція може монтуватися до не несучої стіни, в цьому випадку навантаження все йде на підлогу, так як це спеціальна металева рама, прикріплена до підлоги і стіни на якій розташовують фітинги, труби та інше. Важливо сказати, що якщо у Вас в квартирі передбачена наявність фальш-стіни, то Ви заощадите місце з такою сантехнікою. А якщо ні, то підлоговий або підвісний унітаз буде займати однаковий простір.

Вирішувати Вам який з кріплень підходить в Вашу квартиру, дачу або офіс, а ми бажаємо легкого вибору.