Конструктори – дуже популярні іграшки. Ви не повірите, але їм вже сотні років, хоча сучасні конструктори мало подібні на своїх попередників 100-річної давності. Дітям – чи то дівчатка, чи хлопчики – конструктори надзвичайно подобаються. Окрім того, вони можуть не лише зацікавити вашу дитину, але й принести багато користі. Ось 5 причин, чому такі іграшки найкраще підходять вашій дитині.

1.  Іграшки для будь-якого віку 

Конструктори можуть зацікавити як малюка, так і дорослого. Найважливіше – правильно обрати. Наприклад, малюкові варто придбати конструктор з великими елементами і малим числом деталей. Якщо ваша дитина доросліша, вона може дати раду складнішим конструкторам. А деякими конструкторами захоплюються і дорослі. Вони можуть стати справжнім хобі, на кшталт колекціонування або подорожей.

2. Великий вибір і доступність

Направду, сьогодні все можна придбати дуже легко. У 21-му столітті ми все купуємо онлайн – починаючи з продуктів і закінчуючи меблями. З іграшками така сама ситуація. Можна, приміром, купити іграшки (конструктори, пазли, будівельні кубики тощо) у провідному онлайн-магазині іграшок toys4brain.com.ua. Тут не лише пропонують іграшки за конкурентними цінами, але й надають багато корисної та цікавої інформації для батьків і дітей у своїх чудових статтях та відео.

3. Конструктори розвивають важливі вміння та навички 

Ці важливі вміння – логіка (дитина вчиться мислити логічно, намагаючись збудувати міцну конструкцію з конструктора), уява (дитина уявляє ті фігури, які бажає скласти), посидючість та уважність (адже складання конструктора вимагає чимало уваги, акуратності й терпеливості). Окрім того, якщо це конструктор для малюка, то він розвиває дрібну моторику та тренує координацію рухів.  

4. Конструктори виховують самостійність

Спершу батьки мусять показати дитині, як складати конструктор, навіть зробити це разом, але переважна більшість сучасних конструкторів мають величезне число варіантів складання, і дитина може відчути себе справжнім творцем, якщо робитиме все сама, а не йтиме за дорослим, дослухаючись його порад і повторюючи його дії.

5. Розвага для всієї родини  

Хоча це й іграшки для дітей, конструктори можуть стати справжнім хобі для дорослим. Особливо це стосується 3D-пазлів, в яких не одна сотня прихильників-дорослих. І тоді ви забудете про суперечки з дружиною про те, наприклад, який канал телебачення обрати, а домовлятиметеся з дитиною, кому пощастить закінчити будівництво залізниці або автомобіля.

Отже конструктори є надзвичайно корисними та цікавими. Тут згадано лише декілька їх позитивних рис, але їх ще чимало. Тому не омийте увагою ці чудові іграшки – вашій дитині варто з ними познайомитися. Та й вам теж буде цікаво! Нехай сьогодні ваша дитина складе робомобіль, і хто знає - може, років через п’ятдесят вашим ім'ям назвуть якийсь ракету, яка полетить на Марс.