Картинки по запросу Особливості меблів з ротангуСьогодні на ринку садових меблів представлені різні варіації, що відрізняються по дизайну, розміру, формі і, звичайно ж, за матеріалом. Меблі з ротангу не перестають поширюватися, тому, що вони відрізняються практичністю і комфортом, а також мають ряд інших переваг. Крім натурального матеріалу, часто використовується штучний ротанг. Останнім часом величезним попитом користуються пластикові меблі, що імітують ротанг. Подібний вид меблів стане стильним і оригінальним доповненням садової ділянки або балконної тераси.

Меблі з ротангу користуються великою популярністю, тому що цей матеріал є універсальним і різноплановим по дизайну. Так, наприклад, столи і стільці частіше виготовляються з дрібних прутів і товстих палиць з різним методом плетіння. В якості прикраси виробники використовують такі додаткові матеріали, як метал, шкіра і текстиль.

Ротангові меблі виглядають елегантно, солідно і дорого, саме тому як натуральний, так і штучний ротанг використовується для виготовлення:

Столів;

Стільців;

Крісел;

Диванів;

Шезлонгів;

Тумби та ін.

В Україні виробником ротангових меблів № 1 є компанія RattWood. Тут ви можете замовити різні вироби високої якості і за приємною ціною.

Плетені вироби із натурального ротанга дуже красиві – виглядають дорого, ротанг є нетоксичним і екологічним матеріалом. Пальма ротанга дуже гнучка і міцна, тому предмети з натуральної сировини здатні витримати будь-яку вагу і можуть прослужити більше 10 років, але дуже вимогливі у догляді.

Особливості штучного ротанга

Дуже добре себе зарекомендували вироби зі штучного ротанга, які не шкодять навколишньому середовищу. Переваги меблів з ротанга з синтетичного волокна – легкість і надійність конструкцій. Такі меблі без особливих зусиль можна переставляти з місця на місце. Наявність металевого каркаса надає речі стійкості, і вона може витримати людей з будь-якою вагою. Крім того матеріал має стійкість до механічних пошкоджень.

Особливою популярністю користуються комплекти з ротангу від RattWood – набір зі стільців і столу, крісел, диванів або пуфів. Такі вироби ідеально впишуться в будь-який інтер'єр.

Вироби зі штучного ротанга не так вигорають під впливом сонця і світла. Такий ротанг не вибагливий у догляді, для позбавлення від пилу досить просто облити виріб водою зі шланги, що в свою чергу швидко приводить в непридатність меблі з натурального ротанга.