2017 рік став часом бурхливого, часто невиправданого зростання криптовалютного ринку, а 2018-й — періодом протверезіння і повернення в нормальну колію. Цей період потрібно було прожити, він був цілком природний, і з точки зору економічної теорії нічого особливого не сталося. До кінця 2017 року надувся справжній кріптовалютний міхур, який закономірно лопнув. Зате тепер ринок розвивається більш природно і органічно, в тому числі тому, що з ринку пішли некомпетентні інвестори. Що буде з ринком криптовалюти у 2019 році - останні новини криптобіт та прогнози аналітиків щодо біткойна та інших криптовалют на цей рік читайте на сайті Cryptobit.media.

У 2019 році на ринок криптовалют прийдуть традиційні інвестори

Частина фахівців звертає увагу на те, що ринок криптовалют стає альтернативою традиційним фондовим ринкам. Зниження таких ринків в 2018 році і побоювання інвесторів щодо надійності вкладень в класичні активи може звернути їхню увагу на кріптовалюти. Запуск BAKKT, завдяки якому інституційні інвестори зможуть гарантувати безпеку і юридичну прозорість інвестицій, приверне їхню додаткову увагу. Але і без BAKKT багато крупних інвестори саме зараз, коли криптовалютный міхур схлопнувся і ринок стабілізувався, звертають на нього свою увагу.

Якщо традиційні активи в 2019 році будуть дешевшати, інвестори звернуть більшу увагу на кріптовалюти як спосіб фіксації прибутку.

Один з головних факторів, які вплинуть на ринок криптовалют і інтерес до них традиційних інвесторів-які рішення про регулювання кріптоіндустріі приймуть держави світу.

Чи варто інвестувати в криптовалюту в 2019 році

Залежить від того, з якою метою ви плануєте такі вкладення. Незважаючи на певну кризу, яка спостерігається на ринку криптовалют сьогодні, цей актив має величезний потенціал. Причому не спекулятивний, а цілком реальний.