Для того щоб доставка меблів, інших предметів інтер'єру увінчалася успіхом, потрібно ретельно запакувати кожен їх примірник. Для пакування сьогодні використовуються різні матеріали. В основному це штучні полімерні склади, які досить еластичні, не пропускають воду, інші шкідливі фактори. Найбільш популярним пакувальним матеріалом вважається стрейч плівка "Грей Пак".

Поліпропіленова плівка знайома всім. Залежно від її виконання, плівка може застосовуватися на базі виробництва будматеріалів, меблів, виробів з деревини.

Які функції виконує матеріал під час перевезення вантажів?

Пакування кутових предметів. Кути меблів, панелей, тендітних декоративних предметів побуту потребують додаткового пакування. Плівчастий склад найкраще підходить для цих цілей. Він зберігає декоративне покриття від відколів, подряпин. Обернути тонкою мембраною краї і кути можна швидко і досить щільно, так як вона практично повністю прилипає до поверхні.

Додаткове скріплення скла. При перевезенні скла їх ретельно обертають в плівку, а потім надають їм більш надійну, тверду упаковку, яка б захистила від руйнування. Чому такий порядок необхідний? Справа в тому, що навіть якщо скло розіб'ється, воно залишиться прикріпленим до плівкової поверхні.

Покриття дзеркал, глянцю. Найчастіше плівка поліпропіленова пакувальна використовується для усунення ризику подряпин або потертостей. Подібні пошкодження з'являються не після ударів, відколів, а при елементарному терті рівній поверхні об щось шорстке. Щільний еластичний матеріал запобігає негативні наслідки довгої перевезення.

Скріплення двох елементів. Для деяких виробів неможливо використовувати скотч і мотузки. Варто зазначити, що стрічка з поліпропілену мало чим поступиться їм по своїй міцності, довговічності. Вона запросто з'єднає дві складові, однак не залишить за собою слідів клею, потертостей через жорстку текстури.

Захист від бруду. Для того щоб пил, сипучі матеріали, бруд, волога не виявилися на ідеально чистій поверхні меблів або інших предметів, потрібно обов'язково покривати її плівкою. Вона залишить все перевозяться предмети ідеально чистими незважаючи на зовнішні чинники.

Застосування поліпропіленової пакувальної плівки може бути найрізноманітнішим. Цей матеріал дозволяє вберегти багато речей під час переїзду. В побуті харчовою плівкою обмотують продукти для зберігання в холодильнику.