Оцінка автомобіля, точно так само як експертна оцінка майна, нерухомості в Києві http://www.khoriv.kiev.ua/ і Україні, потребує значного практичного досвіду. Без такої роботи Ви не зможете оформити спадщину, укласти договір оренди, внести транспорт до балансу підприємства чи іншого.

Багато угод і договорів (юридичних, фінансових чи інших) потребують обов’язкового пред’явлення звіту про експертну оцінку майна. Його дані щодо вартості будуть підшиватися до справи в нотаріуса, на підставу вказаної суми банк надасть позику, а бухгалтерія зможе «поставити га баланс підприємства».

Встановлена ринкова вартість враховує фізичний стан КТЗ, його рік випуску, рівень оздоблення салону, комплектацію, пробіг чи кількість напрацьованих годин, тип трансмісії, двигуна, його об’єм і наявні пошкодження.

Дізнавайтесь більше про оцінку авто: http://оценка-киев.укр/оценка-имущества/оценка-автомобиля/

Експертна оцінка автомобіля в Києві і Україні для всіх цілей: суду, бухгалтерії, нотаріуса

Сьогодні експертна оцінка автомобіля в Києві і Україні часто використовується для митниці. Тобто громадяни розмитнюють автомобілі по пільговому закону. Часто працівники митниці вказують вищу вартість майна, що потребує розмитнення. Замовнику потрібну надати документ експерта, що буде мати обґрунтовані дані щодо меншої вартості.

Ще одна із поширених цілей – це оформлення права на спадщину. Нотаріусу необхідно надати звіт про оцінку авто, а вже після цього Вам нададуть всі необхідні документи, що будуть підтверджувати Ваше право власності. Також підготуйте оригінал техпаспорта на авто.

Користується попитом і укладення договору оренди. Дуже часто компанії беруть в оренду транспортні засоби, що належать фізичним особам.

Оцінка автомобіля – відповіді на поширені питання

Що таке напрацьовані години? В спеціалізованій техніці, а це комбайни чи екскаватори, наприклад, вказується саме кількість напрацьованих годин.

Скільки коштує оцінка автомобіля? Така послуга вартує від 700 до 1500 грн. Якщо це водний чи повітряний транспорт, то ціна звіту складатиме від 2000 грн.

Хто може бути замовником? Замовляти дані послуги може фізична чи юридична особа.

Автомобіль пошкоджено іржею, чи враховується це при розрахунках? Так, звичайно! Експерт завжди бере до уваги такі деталі, як корозія металу. І він обов’язково проведе потрібні коригування щодо даного пункту.

Деталі послуги із оцінки автомобілів в Україні, а саме для оренди: http://оценка-имущества.укр/ru/оценка-автомобиля-договора-аренд/