проведення судово-економічної експертизиВедення бухгалтерського обліку, підготовка та подача необхідних для місцевих органів влади документів, є досить трудомістким і дорогим процесом. З метою підтримки організацій, існує спеціально розроблений спектр послуг, який охоплює будь-яку вашу потреба в обліку або оподаткування.

Незалежну бухгалтерську експертизу здійснюють судові бухгалтери, які займаются виявленням кримінальних або цивільних розбіжностей та суперечок. Бухгалтери мають особливі навички, необхідні для проведення розслідувань. Дехто з них спеціалізується на якійсь конкретній галузі, яка піддається шахрайству, наприклад, сфера страхування або банківська справа.

Обов'язки незалежного експерта

Особливий підхід, спрямований на з'ясування певної фінансової ситуації, відображеної в документації і в бухгалтерських звітах. Цей відслідковуючий процес економічних, фінансових або податкових транзакцій здійснюється незалежним дипломованим експертом, завдання якого полягають в наступному:

 1. Перевірка записів, рахунків та підтвердних документів організацій, для надання зацікавленим сторонам необхідних даних.
 2. Бухгалтер повинен бути абсолютно незалежним та неупередженим, здатним брати до уваги не тільки фінансові звіти, а також і поведінку співробітників підприємства або організації.
 3. Основним завданням судового бухгалтера є провести аудит на наявність ознак шахрайства та озвучити обгрунтовану думку, наскільки все прозоро.
 4. Експерт має провести незалежне розслідування хабарництва, маніпуляцій з фінансовими документами та окремої інформацією, приховування доходів директорами або співробітниками.

Послідовність експертизи

Для виявлення передбачуваної шахрайської схеми, незалежному експерту необхідно зустрітися з представником підприємства або адвокатом для спільного аналізу та дослідження ситуації. Далі знайти та зібрати наступні документи: банківські виписки, звіти про кредити, журнали, регістри, бази даних, електронні листи та меморандуми. Іншими словами - все, що допоможе створенню загальної картини фінансових ситуацій. Крім розслідування, експерт може надавати підтримку в судових розглядах.

Послуги незалежних експертів

 1. Сприяння та виконання фінансових перерахунків.
 2. Проведення судово-бухгалтерського обліку та фінансового аналізу щодо фінансової звітності.
 3. Консультація з комп'ютерного кібер-розслідування та виявлення шахрайських фактів.
 4. Проведення перевірки операцій, відстеження перерахувань та встановлення місцезнаходження активів.
 5. Надання незалежного аналізу фінансових звітностей.
 6. Проведення аналізу суперечок, пов'язаних з будь-якими придбаннями, з виплатами заробітної плати, страховками, з іншими всілякими претензіями. Експертні свідоцтва і підтримка судових процесів.
 7. Надання підтримки у фінансових питаннях для того, щоб мінімізувати зрив бізнесу. Визначення причин фінансових проблем і ризиків. Надання стратегій, завдяки яким можна виправити проблеми.
 8. Надання консультацій в досудових справах та переговорах в процесі врегулювання ситуації.
 9. Надання готових експертних звітів.

На території України економічними експерітзами займається судовий-експерт економіст з багаторічним стажем роботи - Руслан Віталійович Барабаш, відвідати його персональний сайт та ознайомитися з послугами, які він надає, можна перейшовши за посиланням - rvbarabash.com.ua