Вченими-хіміками, біологами та просто фермерами вже давно визначено, що органіка найкращим чином впливає на ґрунт. Вода значно покращує його структуру у фізичному та хімічному плані і дає змогу активізуватися живим корисним бактеріям. Все це сприяє активному росту рослин та якісному плодоносінню. В результаті – врожайні збори дають показники на 50-95% вищі.

Нітроамофоска – це мінеральний корисний комплекс для ґрунту, яким користуються фермери всієї України для забезпечення гарних врожаїв. Купити якісну нітроамофоску по розумній ціні можна у компанії Тетра Агро на Львівщині. Але для купівлі цього добрива не потрібно їхати до Львова. Достатньо зайти на офіційний сайт компанії  https://tetra-agro.com.ua/products/nitroamofoska_m  та подати заявку.

Менеджер з продажів обробить її в найближчі 20 хвилин, зв’яжеться з вами по телефону та оформить покупку. Оплату можна здійсним зручним способом – перерахуванням на банківський рахунок чи картку. Доставку компанія здійснює автотранспортом чи залізничним транспортом в будь-який пункт України.

Міндобрива «нітроамофоска» від Тетра Агро мають такі достоїнства:

  • екологічно чисті та безпечні, тому плоди та злаки, що вирощуються на ній повністю здорові та придатні до вживання навіть дітьми;

  • корисні не лише для ґрунту, а й для рослин;

  • мають інноваційний склад, що одержав державний патент;

  • мають необмежений термін придатності, що дуже вигідно для аграрного бізнесу;

  • в плані вогне- та вибухоактивності – повністю безпечні.

Здобрювати ґрунт органікою можна перед посівними та посадочними роботами, після висадки рослин, під час поливу. Також нітроамофоска Тетра Агро придатна для кроплення листя рослин для захисту їх від агресивного навколишнього середовища та шкідливих комах. Для хороших врожаїв, окрім, звичайно, погоди, важливі два параметри ґрунтів:

  1. Склад.

  2. Показник кислотності (pH-фактор).

По цим двом головним параметрам і працює нітроамофоска від Тетра Агро. Маючи pH 8,8 вона повністю нейтралізує кислотність землі та сприяє повному засвоєнню корисних та поживних речовин рослинами. А збалансований склад мікро- та макроелементів дає змогу рослинам повноцінно живитися, зростати та протистояти шкідливим бактеріям.

 

Нітроамофоска реалізується фірмою Тетра Агро у гранулах світло-коричневого кольору. Кожна гранула містить однаковий склад мінералів. Навіть при довготривалому зберіганні ці добрива не скупчуються та не створюють грудок, а при внесенні мають чудовий рівень розсипчастості.