Сучасні виробники цих товарів завдяки новим технологіям та матеріалам створюють дійсно правдоподібні копії реальних квітів. Нові вироби важко відрізнити від справжніх, а особливо, якщо в приміщенні, де вони знаходяться, вдало підібране світло.

Це все спричинило зростання попиту, і багато хто робить бізнес на такій флористиці. Проте перед початком справи необхідно знайти, де купити штучні квіти оптом Хмельницький або в іншому місті, де легше знайти продукцію. Пошук оптового партнера – справа не з легких. Вам потрібно або самостійно їхати в Китай на популярні торгівельні майданчики, де збираються виробники, або знайти компанію, яка самостійно привозить квіти із-за кордону і доставляє прямо до замовника.

У першому випадку Вам необхідно взяти на себе усі затрати із транспортуванням. Також потрібне хоча б елементарне знання мови, не кажучи вже про досвід у виборі дійсно якісної продукції.

Другий варіант дозволяє покластися на людей, які регулярно проводять такі операції, мають відповідні документи та досвід ведення торгівлі з іноземними постачальниками. Співпраця із компанією-постачальником дозволяє зекономити час та гроші і отримати продукцію у певні строки та за заздалегідь відомою ціною.

искусственные пионы фото

Вдалий вибір штучних квітів для оптового продажу

Перед тим, як скористатися послугами якоїсь компанії обов’язково дізнайтеся, які саме умови співпраці вона пропонує і чи вигідні вони Вам. Магазин kvitu.in.ua існує вже понад 9 років, і за цей час вони сформували правила умови співпраці таким чином, аби вони були вигідні для більшості оптових замовників.

Це стосується різних варіантів доставки замовлення. Наприклад, штучні квіти оптом Львів зручніше за все отримати спеціальними службами («Нова Пошта», «Інтайм» тощо). Для тих, хто ближче до Харкова зручніше самостійним вивозом або кур’єрськими послугами самого магазину. Також Ви можете обрати зручний безготівковий спосіб оплати продукції (Приват24, термінал, за розрахунком).

Головніше – можливість отримати знижки на оптове замовлення. Це підвищує бажання повторної співпраці, особливо враховуючи високу якість продукції, яка підтверджується наявністю відповідних сертифікатів та іншими клієнтами. Флористи компанії регулярно відвідують Китай у пошуках нової продукції за більш вигідними цінами. Тому асортимент магазину постійно поповнюється новими і трендовими виробами.

До того ж Ви маєте можливість відслідковувати замовлення онлайн прямо із вказаного сайту. Для цього вводите номер, отриманий у магазині, у відповідну форму на сайті і спостерігаєте за рухом Ваших товарів. Таким чином, Ви можете переконатися у швидкості доставки.