Компанія «Camper Master» готова втілити мрію і створити сучасний будинок на колесах, що відкриває нові перспективи в подорожах індивідуально для Вас. Компанія стала однією з перших в Україні, хто просуває ідею використання кастенвагенов для автомобільного туризму. У той час як в Америці і Європі люди користуються будинками на колесах вже більше 60-ти років, в нашій країні така ідея тільки починає набирати обертів.

«Camper Master» дотримується свого багаторічного досвіду в експлуатації будинків на колесах при переобладнанні в кемпер, що дозволяє створювати дуже зручні, комфортабельні і практичні рішення. Переобладнання транспортного засобу в кастенваген стане відмінним рішенням для тих, у кого вже є мікроавтобус або суцільнометалевий вантажний вен. Привезіть його в сервіс компанії «Camper Master» і станьте володарем сучасного кастенваген, який стане вашим кращим супутником в подорожах, робочих поїздках і відпочинку вихідного дня.

Фахівці компанії допоможуть вам спроектувати і побудувати кастенваген, який максимально відповідає Вашим потребам і уявленням про комфортне туризмі. Мікроавтобуси переобладнують відповідно до європейських стандартів з урахуванням стану доріг і кліматичних особливостей нашої країни. Так, якщо ви любите подорожувати взимку, в кемпері буде встановлена ​​надійна система опалення та підігрів води. Ну а якщо влітку - акцент буде зроблений на вдосконалену систему кондиціонування.

Компанія «Camper Master» надає можливість купити кемпер вже готовий до експлуатації або розробити власний проект переобладнання з можливістю вибору підходящого саме Вам обладнання, комплектуючих, оздоблювальних матеріалів, дизайну та ін. Camper Master пропонує широкий ціновий діапазон обладнання і матеріалів, що дозволить легко створити проект, що відповідає вашому бюджету.