А Вам знайоме це? Застібаємо спасжилет і міцно тримаємо своє весло. Ну все... Відштовхуємося і пливемо. Почуття переповнюють, а цікавість не дає спокою. Що буде за наступним порогом?

Рафтинг в Україні - для багатьох один з кращих видів активного відпочинку. Це командні, парні і поодинокі сплави по Дністру та іншим бурхливим і мальовничим річках на різних плавальних засобах. Це відмінний варіант розім'яти тіло, відпочити і зарядитися енергією дикої природи. В Україні для розвитку цього виду спорту природа створені сприятливі умови.

Вас цікавить рафтинг в Україні?

У такому випадку вам слід відвідати сайт Центру рафтингу та замовити похід Боржава або рафтинг Черемош.

Екскурсійні рафтинг-тури стали дуже популярними серед любителів водного туризму. Сьогодні отримати задоволення від такого походу можна на багатьох річках України. Від казкової природи Карпатських гір і високої води Черемоша, до плавної течії Південного Бугу в живописних каньйонах стародавньої Мигії.  А для більш спокійних сплавів, але не менш цікавих, добре підійдуть такі красиві річки як Десна, Случ, Тетерів. Походи по них проводяться кожні вихідні. Як бачите, вибір, куди поїхати і де зануритися у вир пригод, великий. Будь-яка з цих річок чекає Вас! Рафтинг зі Львова - це хороший варіант для організації сімейного або корпоративного відпочинку.

Бажаєте відправитись у сплав по Дністру? Записатися на рафтинг-тур ви можете на сайте Центру рафтингу.

Рафтинг є екстремальним видом спорту. Коли рівень річок піднімається, виходити на бурхливу воду непідготовленим туристам настійно не рекомендується. Для того, щоб отримати дозу адреналіну і без наслідків, радимо користуватися послугами інструкторів. Так що довіряйте професіоналам, відправляючись в похід по Боржаві, адже від цього залежить, наскільки безпечним буде Ваш відпочинок.