Останнім часом мало не щотижня новини України розповідають про те, що в черговому дитячому закладі діти отруїлися. Що ж це відбувається, куди дивиться влада або вони зайняті військовим становище і тільки собою. Невже не можна щось зробити, посилити перевірки, щоб діти не страждали від недбалості дорослих.

Сьогодні з'явилася інформація про те, що в дитячому садку під Києвом діти отруїлися, коли їмо в дитячому садку. Тільки ось недавно була інформація про те, що дітей в садку годують добре і тільки якісними продуктами, тоді що ж сталося. Чому батьки звернулися за допомогою до медиків? Коли ж почнуть влади реагувати і стежити хоч за чимось?

Про що ще говорять сьогодні?

Стільки знаменитих людей живе на планеті: співаки, актори, політики та інші особистості. Про життя багатьох з них ходять міфи, точно сказати, що з почутого правда може сказати тільки кумир, але він не завжди вирішується розкрити всі карти перед публікою. Так за життям Кейт Міддлтон пильно стежать всі її фанати та представники преси. Їм так вже хочеться дізнатися чергову пікантну новина. Герцогиня Кембриджська мало говорить про своє життя, а про батьків взагалі намагається не розповідати. Але як стало відомо сьогодні, в ЗМІ з'явилося інтерв'ю матері Кейт, що виявляється її життя не менше дивовижна, ніж у дочки. У молодості вона була простою стюардесою, а вже трохи пізніше вона стала власницею невеликого агентства, яке займалося організацією свят і наполегливо працюючи, змогла стати мільйонеркою. А вже після весілля своєї старшої доньки вона стала мамою майбутньої королеви Англії. Більше 15 років Керол, мати Кейт, не давала інтерв'ю і тільки зараз вирішила трохи розповісти світу про своє життя. Дійсно казка, яка з простої дівчини зробила жінку мамою королеви.

Ще один кумир багатьох дався взнаки. Ара Малікян приїхав в киев, щоб показати свою дивовижну гру на скрипці всім українцям. Цей віртуоз вже більше 40 років дивує світ своєю незвичайно чудовою грою і тільки в перший раз він вирішив відвідати Україну.

Дізнатися більше про кумирів і їх особисте життя можна на нашому сайті новин https://znaj.ua/ru. Регулярно на ньому з'являються нові замітки, які дозволяють простій людині бути в курсі всього, що відбувається в світі. Підписуйтесь на розсилку і будьте першим в курсі новин.