Домашня добре укомплектована майстерня – це дуже зручно. Кожному варто облаштувати у будинку такий куточок, щоб на екстрений випадок під рукою були необхідні інструменти для лагодження предметів, авто та інших операцій.

Як зібрати персональний комплект інструментів? Краще купувати все вироби окремо, підбираючи кожне по характеристикам. Що додати в арсенал насамперед? Почніть комплектувати майстерню з пошуку електроінструментів. Універсальний апарат – шліфувальна машинка. За допомогою неї можна різати деталі, обробляти поверхні заготовок, знімати старе покриття.

купити болгарку

Де шукати варіанти?

Ручні інструменти та електричні пристрої представлені на порталі i-west.com.ua. Заходьте на сайт компанії і вибирайте болгарку для дому. Постачальник порадує відвідувачів:

  • різноманітним асортиментом;
  • адекватної цінової політикою;
  • оперативним формуванням замовлення і швидкою доставкою;
  • зручними умовами оплати.

I-West – постачальник мультибрендовий, в його асортименті представлена ​​продукція від компаній DeWALT, Makita, Bosch, STERN, INTERTOOL і т.д.

Як не помилитися?

Є кілька критеріїв, на які варто орієнтуватися при покупці. Основні параметри вибору:

  • бренд;
  • призначення;
  • розміри;
  • маса інструментів;
  • потужність;
  • функціональність.

Почнемо з призначення. У продажу представлені болгарки для професійних робіт і для домашнього користування. У чому різниця між ними? Побутові шліфувальні машини менш потужні - всього 600-1100 Вт, тоді як у професійних цей параметр перевищує 2 000 Вт. Важать побутові болгарки менше, зазвичай не більше 3 кг, а тому з ними зручніше і легше працювати. Треба відзначити і розміри диска. Зазвичай для будинку замовляють болгарки з діаметром 115 і 125 мм. Цього цілком вистачає для побутових робіт.

Професійні болгарки важать від 5 кг. Вони зазвичай використовують диск великих розмірів – 230 мм. Що може робити така шліфувальна машинка? Їй вдастся навіть різати блоки і арматуру.

Що щодо бренду? Довіряйте перевіреним виробникам – їх інструменти якіснішы, зручнішы і довговічнішы. За них доведеться трохи переплатити, але все це окупитися при експлуатації.

Не забудьте перевірити кількість оборотів за хвилину. Чим ширше диск, тим менше швидкість. Кола малого діаметра розраховані на частоту обертань до 10-11 тис. об/хв. Середні диски здатні досягти 8500 об/хв. Щодо болгарок з диском на 230 мм? Такі пристрої розраховані на 6650 об/хв.

Чи потрібні додаткові функції? Тут слід орієнтуватися на себе. Хтось потребує регулятор обертів, хтось шукає модель із опцією плавного пуску.