Картинки по запросу ванныНавіть при дбайливому користуванні ванною, на її поверхні з’являються сколи та тріщини, неякісна вода та агресивні компоненти мийних засобів негативно впливають на поверхню ванни, вона починає жовтіти. Це позбавляє спокою господиню, яка не має можливості надати гідний вид ванні. Але заміна ванни потребує великих фінансових витрат. До того ж, демонтаж та монтаж ванни являється дуже трудомістким процесом. Професійно проведена реставрація ванн допоможе подарувати нове життя ванні. І тут «Центр реставрації ванн на дому» прийде на допомогу, пропонуючи різні методики відновлення.

Для реставрації поверхні спеціалісти центру відновлення ванн використовують рідкий акрил, який володіє цілим рядом переваг. Термін служби наливного акрилу складає 7 – 10 років, він не жовтіє з плином часу. Процес реставрації займає не більше тьох годин. На повне висихання поверхні знадобиться 16 - 48 годин. Акрил відрізняється великою міцністю, й користуватися ванною після реставрації можна без обмежень.

Серед способів, якими здійснюється реставрація ванн Рівне, найбільш популярним є метод «наливна ванна». Нанесення рідкого акрилу виконується методом наливу зверху. Під час повільного стікання акрилу усуваються тріщини та нерівності. Нове покриття міцно прилипає до поверхні ванни. Ударостійке білосніжне покриття має товщину 1,5 – 6 мм. На реставрацію ванни потрібно 3 – 4 кг акрилу.

Реставрація ванн без демонтажу популярна й в Івано – Франківську. Про ціни на відновлення поверхонь від компанії «Центр реставрації ванн на дому» можна дізнатися на її інтернет – ресурсі https://vanna.in.ua/. Компанія має великий практичний досвід у виконанні реставрації сантехнічних поверхонь, використовує тільки якісні матеріали, тому на її послуги існує великий попит у різних регіонах країни.