Якщо Вам захотілося оновити дизайн інтер'єру і Ви точно готові до змін, то повинні пам'ятати: у змінах інтер'єру будь-якого закладу кожна деталь оздоблення відіграє велику роль у формуванні емоційного і психологічного стану відвідувачів. Тому нічого дивного немає в тому, що кожен з нас прагне оточити себе комфортом, затишком, гармонією.

У XXI столітті вже немає необхідності збирати, немов пазл в голові, начерки майбутнього облаштування приміщення. Уявити повний і цілісний образ того, яким може бути дизайн інтер'єру, доступно за допомогою послуг фахівців компанії «Домум Груп», у яких є з цього приводу безліч захоплюючих, модних ідей.

Ключові аспекти ресторанів

Незалежно від того, затишна кав'ярня, ультрасучасний паб або фешенебельний ресторан плануєте відкрити, завжди спрацьовує правило: будь-який заклад, пов'язаний з харчуванням, запам'ятовується не тільки їжею, а й обстановкою.

Тому найважливішим етапом продовжує залишатися опрацювання ідеї до найменших подробиць. Мало хто сперечатиметься з тим, що підібрати цікавий дизайн інтер'єру ресторану – це непросте, хоча цікаве завдання. Серед щільного скупчення аналогічних закладів так складно, але важливо виділитися. Найчастіше саме обстановка усередині дозволяє закладу стати по-справжньому популярним.

Дизайн інтер'єру ресторану буде вдалим, якщо не забувати про наступні нюанси:

Кольорова палітра (вдалі відтінки: насичені, теплі). Вибір якісних меблів, які передбачені саме для місць великого скупчення народу.
Покриття меблів (краще віддати перевагу міцним, стійким до зношування матеріалам). Система освітлення (виграшний варіант: приглушене, м’яке світло).

Не менш важливим буде грамотне зонування приміщень – це дозволить раціонально використовувати усю вільну площу.

Офісні приміщення: важливі фактори

Створюєте дизайн інтер'єру офісу? Звичайно, при цьому важливо приділити увагу рівню його естетичності – це дозволить покращити його сприйняття в очах співробітників, гостей, бізнес-партнерів, а також правильно розподілити робочий простір.

Як показує багаторічна практика, вдало підібрана ідея оформлення внутрішнього простору значно збільшує продуктивність персоналу, лояльність клієнтів. Крім того, дизайн інтер'єру офісу обов'язково повинен тим чи іншим чином відображати напрямок діяльності організації, а також підкреслювати стиль роботи.

Сучасне облаштування офісів може бути виконане в двох напрямках:

• закритому;

• відкритому (так званий Open Space стиль).

Якщо використовувати перший варіант, то акцент в ньому робиться на структуру з окремими кабінетами і коридорами, а простір ділиться без глухих стін, в той час як Open Space втілює собою демократичний підхід до управління. Так, офіс розділяється на функціональні зони через систему мобільних, стаціонарних перегородок.

Застосовується на сьогоднішній день ще й змішаний тип інтер'єру. Він являє собою якийсь симбіоз закритого і відкритого способів. При цьому не можна говорити тут про стиль, який буде відповідати діяльності фірми. Адже облаштування офісу проводиться відповідно до особистих побажань представників керівної ланки.

Компанія «Домум Груп» надає послуги професійних дизайнерів, яким під силу розробити, реалізувати максимально правильний, грамотний, затишний інтер'єр ексклюзивно з урахуванням вимог до ресторанів, кафе, інших видів закладів. Тут можна замовити високоякісне виконання роботи, при збереженні найкоротших термінів.

Не витрачайте більше часу на пошуки! Всю детальну інформацію про це і контактні дані Ви знайдете безпосередньо на сайті компанії.