Українські Карпати - так називається гірська система в Західній Україні протяжністю 280 км, розташована на території чотирьох областей - Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської. Карпати - дивовижний край первозданної природи, мальовничих гірських ландшафтів, буйних лісів, кришталево чистого повітря, стрімких гірських потоків, мінеральних джерел. Це край самобутньої культури і гостинних мешканців. Завдяки відсутності шкідливих промислових підприємств цей регіон вважається екологічно чистим в Україні.

Карпати - чудове місце для відпочинку і лікування, для занять гірськолижними видами спорту, для турпоходів, зеленого туризму, риболовлі, парапланеризму і альпінізму. Відпочинок в Карпатах не втрачає своєї привабливості протягом всього року. Зимовий відпочинок в Карпатах відкриває великі можливості перед любителями покататися на лижах і сноуборді. Найбільш популярні гірськолижні курорти України - Буковель, Драгобрат, Славське. Також для гірськолижного відпочинку в Карпатах підходять Верховина, Волосянка, Ізки, Тисовець, Красія, Мигово, Пилипець та ін. Тут безліч прекрасно обладнаних трас різної складності, прекрасно розвинена туристична інфраструктура, великий вибір готелів, приватних котеджів і садиб. Ті, хто їде у відпочинок на вихідних в Карпати взимку з дітьми і ще не досить впевнено почуває себе на лижах, можуть покататися на ковзанах або ж підкорити гірські спуски на санчатах.

Відпочинок в Карпатах навесні - можливість побачити карпатську природу в цвітінні і буяння фарб, коли луки вкриваються пролісками, первоцвітами і крокусами, а гори наповнюються дзвоном струмків і швидких потоків. Весна в Карпатах - відмінний час для подорожей, екскурсій, риболовлі. Саме в цю пору року добре відвідати знамениту Долину нарцисів.

Відпочинок в Карпатах влітку - це піші тури і велопоходи в гори, кінні прогулянки, зелений туризм, сплави по гірських річках (Пруту, Тисі, Стрию, Черемошу), поїздки на квадроциклах, парапланеризм, риболовля, полювання, купання в гірських річках і озерах - найширший спектр розваг на лоні української природи. Тим більше, що ціни на відпочинок в Карпатах влітку в 2-3 рази нижче, ніж в взимку.

По-своєму хороша осінь в Карпатах. Восени в Карпати їдуть відпочивати туристи, які люблять збирати гриби, ягоди, лікарські рослини. Чи не втрачають своєї привабливості в цю пору року риболовля, полювання, кінні та велосипедні прогулянки, захоплюючі екскурсійні програми.

Карпати - ідеальне місце не тільки для відпочинку, але і для лікування. Щедра карпатська земля подарувала людям джерела мінеральних вод і грязей, які вже не одну сотню років допомагають знайти здоров'я. Лікування в Карпатах - це оздоровлення на курортах Трускавець, Східниця, Моршин, Синяк, Шаян, Свалява та ін.

Туристична компанія Ганеж пропонує відпочинок в Карпатах у будь-яку пору року!