Охочих побалувати себе розкішними ароматами багато, а от чи правильно вони зберігають свої ароматні перли, це вже інше питання. Для того щоб правильно це робити, потрібно знати не так вже і багато, правила доволі прості, проте, допоможуть вам зберегти улюблений парфум та пов’язані із ним почуття, емоції чи дорогі спогади, чи просто продовжать йому життя.

Не розташовуйте парфуми у приміщеннях із різким перепадом температур, якщо це ванна – структура та склад аромату може почати змінюватись, адже там різкі спади не тільки температури, а й вологості. Місце біля батареї теж не підійде, там надто сухо і ваш улюблений запах просто випарується із часом. Ідеальна температура для зберігання – 15-22 С. градуса.

Потрапляння прямих сонячних променів, чи навіть штучного освітлення може зіпсувати зовнішній вигляд парфуму, його колір може змінитись, не кажучи вже про структуру. Парфуми потрібно зберігати у темному місці, тому що сонячне світло прискорює хімічні процеси, через які молекули парфуму починають змінюватись та рушитись. Вибрати та замовити популярні жіночі парфуми можна за посиланням.

Стежте за герметичністю улюбленої парфумованої води чи туалетної води, кисень пришвидшує окислення аромату і він починає вести себе неочікувано. Якщо флакон без пульверизатора, щільно закривайте кришку, також, парфуми можна зберігати у коробках, в яких ви їх купували, це збереже вам місце і може продовжити життя парфумам. Не наносіть аромат пальцями, частинки шкіри та шкірного сала потрапляють до складу парфуму і можуть його змінити.

Ідеальними умовами для зберігання парфумів є темне, насичене прохолодою місце, де температура має стабільний градус і не коливається. Існує спеціальний холодильник, в якому можна зберігати лише парфумерію, так ви зможете виставити оптимальну температуру для ваших ароматів. Але не всі мають змогу придбати собі такий холодильник, більш простим рішенням може бути шкафчик у спальній кімнаті, де температура буде стабільна і духи будуть зберігатись у темряві.

Не зберігайте парфуми у висувній шафі, від частого стрясіння аромат може змінитись. Заказати парфум для чоловіка, можна на перевіреному сайті. Не зберігайте духи в звичайному холодильнику – це зіпсує не лише парфуми, а й продукти у холодильнику.

Звичайна тривалість життя ароматів, про яку нам сповіщає закон про захист споживачів, триває від 24 до 36 місяців від розпакування та першого розпилення аромату, довготривалість буття аромату залежить від бренду, який виготовив, той чи інший парфум. Підібрати та купити стійкий аромат для жінки чи чоловіка можно в інтернет магазині Sun Parfum.