Історія знаменитого німецького виробника шпалер Марбург почалася ще в XIX столітті. На протязі всієї діяльності компанія концентрувала зусилля на модернізації виробництва та збільшенні обсягів продукції. Сьогодні Марбург являється найбільшим німецьким концерном, що реалізує продукцію у 80 країнах світу. Виробничі площі компанії розташовані виключно на території Німеччини.

Висока популярність продукції Марбург на ринку настінних покриттів забезпечується постійним оновленням колекцій, високою якістю матеріалів та доступною ціною. На ресурсі інтернет магазину superoboi.com.ua розміщені всі каталоги Марбург. Бренд створює дизайнерські настінні покриття преміум класу в умовах потокового виробництва. З 96 року 20 століття на підприємствах, компанії запроваджено систему сертифікації, що жорстко регламентує всі параметри виробництва.

Світову популярність німецькі шпалери для стін здобули завдяки еталонним показникам якості та унікальності дизайну, що відрізняють їх від аналогічної продукції інших виробників. Споживачам пропонуються паперові, вінілові та флізелінові шпалери. Компанія розробляє, та впроваджує у виробництво інноваційні технології. Масштабність сучасної німецької компанії переконливо демонструють всі каталоги обоїв Марбург. Вражає неймовірна фактура виробів, для оздоблення використовують стеклярус, штучні перлини, кварцові гранули, кам’яну крихту.

Кожен каталог відомого виробника: marburg Cottage, marburg Empire, marburg Opulence Classic пропонує нові дизайнерські ідеї, багату колірну палітру, різноманіття текстур. Шпалери Марбург створюють особливу атмосферу в приміщенні, та демонструють бездоганну якість. Вибір настінних покриттів Марбург – ознака гарного естетичного смаку.