Сучасний бізнес-це океан з масою підводних каменів. Небезпечними рифами в ньому є партнери – шахраї. Саме вони нерідко стають справжньою проблемою для компаній. Тому багато власників та директора таких організацій намагаються захистити себе від невигідних угод. Великі підприємства для цих цілей використовують власну службу безпеки, а дрібні єдиний державний реєстр https://youcontrol.com.ua/topics/yedynyy-derzhavnyy-reiestr-yak-pereviryty-kontrahentiv-na-nadiynist/. Даний перелік українських компаній дозволяє знайти масу корисної інформації про потенційного партнера.

Визначити сумлінність контрагента можна за цілою низкою ознак. Про сумнівність компанії може розповісти адреса її реєстрації. Якщо за цією адресою зареєстрований цілий комплект інших фірм, значить потенційному партнеру варто задуматися про укладення контракту.

У сумлінній й надійній компанії працює цілий штат співробітників. У ній одна людина не виконує роль бухгалтера та директора одночасно. Пристойна фірма не займається регулярною зміною роду діяльності. Вона планомірно розвивається в певному напрямку. Постійна зміна курсу змушує задуматися про шахрайство, або неспроможність потенційного партнера.

Не може стати надійним контрагентом компанія, обтяжена великими кредитами та заборгованостями. Не варто ніколи брати в партнери фірми зі значною судовою практикою. Особливо якщо у всіх судових розглядах компанія є відповідачем.

Недобросовісний контрагент-це не тільки втрата чесного імені компанії. Це ще й ціла маса додаткових неприємностей. Таке партнерство може принести законодавчі та фінансові ризики. Воно обов'язково стане приводом для штрафних санкцій або порушення адміністративних справ. Можливо дане товариство забезпечить недопоставки продукції, неповернення передоплати, порушення строків робіт й т. д.

До мінусів співпраці з проблемними контрагентами також слід віднести ризики претензій до керівників компанії. В результаті укладання партнерських відносин з сумнівною організацією збитки можуть бути вирахувані не тільки з самої фірми, але також з акціонерів та директорів. Тому перед початком співпраці з незнайомою фірмою настійно рекомендується перевіряти контрагентів на сумлінність. У цьому кожному користувачеві допоможе сайт YouControl. Цей інструмент ділової розвідки знає все про компанії України.