Втомилися від роботи на благо чужої компанії? Тоді пора зайнятися власними бізнес-проектами. Якщо немає своїх ідей, зачерпніть що-небудь в Інтернеті - на форумах багато слушних порад для підприємців з великих і малих населених пунктів. Який-небудь із запропонованих видів діяльності обов'язково викличе інтерес. Правда, відразу з'являється нове питання – де взяти гроші на реалізацію проекту? Бізнесменам зазвичай радять шукати спонсора, боротися за державні гранти, вдатися до краудфандінгу або просто звернутися до родичів. Жоден із запропонованих варіантів не підійшов? Тоді варто задуматися про кредит під заставу авто – оформити його можна на сайті https://megacredit.com.ua/ua/kredit-pod-zalog-avtomobilya/ в рекордні терміни. Цих грошей має вистачити на запуск проекту. Такий спосіб вирішення фінансових проблем приваблює своєю простотою.

Куди звернутися?

Автоломбардів в столиці чимало, от тільки не кожна фірма заслуговує довіри. З ким варто співпрацювати, якщо терміново потрібен вигідний кредит готівкою під заставу авто? Шукайте перевірену часом і численними клієнтами компанію. Наприклад, зверніться до організації «МегаКредіт». Це офіційна фінансова компанія. Вона вже не перший рік діє на вітчизняному ринку, допомагаючи українцям легко вирішувати різні проблеми з грошима. Звертаються сюди не тільки підприємці. Взяти кредит під заставу авто можуть і абітурієнти, яким потрібно оплачувати навчання.

Переваги рішення

Можна назвати кілька переваг кредита під заставу транспортного засобу. Насамперед треба відзначити розміри позики. Звичайно, цифра це відносна – сума визначається станом, віком і класом автомобіля. Найвигідніше залишати в заставу дорогі машини, за які пропонують великі гроші.

Друга перевага – швидкість процедури. Більшість компаній прагне уникнути тривалої паперової тяганини. Експертна оцінка автомобіля і складання договору проводяться за все за день-два. Вибираючи автоломбард, завжди перевіряйте умови співпраці.

Чи можна отримати гроші під заставу машини і при цьому не розлучатися зі своїм засобом пересування? Так, якщо співпрацювати з MegaCredit. Компанія дбає про своїх клієнтів і пропонує спеціальну послугу. Віддане в заставу авто залишається у власника. Відсоток по кредиту нараховується вищий, але різниця не критична.

Як отримати готівку під заставу авто? Зробити це можна в офісі MegaCredit. Заходьте на сайт компанії, щоб дізнатися всі деталі про процедуру.