Медичне обладнанняМедичне обладнання, яке використовується як в Україні, так і за її межами – об'ємне поняття, яке включає в себе величезний перелік медичних апаратів і техніки, призначених для лікування, а також створення оптимальних умов для роботи персоналу закладу.

Вигідно придбати медичне діагностичне обладнання ви можете на https://www.canon-medical.com.ua/ua/products/rengen/.

Все медичне обладнання, в залежності від призначення та сфери використання, ділиться на види:

  • Апарати, які призначені для фіксації та відображення основних показників життєдіяльності, такі як: монітори спостереження, програмно-інформаційне забезпечення, електрокардіографи та будь-які інші датчики - називаються електронним обладнанням.
  • Апарати для проведення невідкладних реанімаційних дій, що входять в окремий вид медичного обладнання. У нього включені: дефібрилятори, техніка для діалізу, а також пристосування для проведення штучної вентиляції повітря.
  • Терапевтичний вид медтехніки увазі всілякі лазерні апарати, апарати для організації ультразвукової терапії, а також насоси та апарати для переливання крові.
  • Хірургічний вид медтехніки включає в себе не тільки все перераховане вище, але вузькоспеціалізовані предмети, необхідні в хірургічних операційних і стаціонарах – столи, спеціальні освітлювальні прилади. Також у цей спектр відносять складні лапороскопические і ендохірургічні апарати, які забезпечені відеовиходом на екрани для проведення обстежень і хірургічного втручання в артеріальні і черепні області людського організму.
  • Ще однією широкою областю устаткування представлені апарати та всі необхідні інструменти для проведення лабораторних досліджень.
  • Апарати для діагностики: цифровий рентген апарат, ультразвукова техніка, електрокардіографи.
  • Техніка та допоміжні пристрої, які призначені для правильного і максимально оперативної транспортування хворих: ліжка, крісла-каталки, реанімобілі, дитячі інкубатори, а також столи для перекладання.
  • Для того щоб медичні центри, лікарні, кабінети були максимально функціональними і мали можливість для швидкого реагування, проведення правильного діагностування і всіх подальших терапевтичних дій, необхідний такий вид обладнання, як обслуговує. Сюди входять: реєстраційні системи, пральне і стерилізаційне обладнання, кухонне приладдя.
  • Все необхідне для проведення відновлювальних процедур: розтяжки, противо-пролежневі системи, обладнання для кабінетів лікувальної фізкультури та терапії.