Сучасний українець знає, що наша країна багата на цікаві і прекрасні місця. Щоб чудово відпочити і набратися вражень, зовсім не обов’язково їхати за кордон. Україна – чарівна та неповторна пропонує вам емоції від її краси. Отже, де відпочити на свята, вам допоможе блог про фотографії та подорожі ? Це залежить від того яка пора року і яке свято близиться.

Поговоримо про Великдень. Це православне свято справляє вся країна. Родини йдуть до святкового служіння, святять кошик і радуються Воскресінню Христовому. В цей день прийнято дарувати один одному паски та власноруч розписані писанки. Великдень особливо шанують на Заході. Тут неймовірні, старовинні традиції святкування, які вразять як українців, так і гостей країни.

Якщо зустрічати Різдво, то також варто взяти як варіант Закарпаття. Вертепи, костюми, місцева кухня, краєвиди. Все це заворожує. Колядки та щедрівки, 12 страв, перша зірка. Місцеві жителі охороняють всі традиції. Різдва тут чекають цілий рік і із відповідальністю готуються до свята.

Святкування Нового року в столиці країни – чудова ідея. Головна площа міста завжди очікує гостей. Ялинка, прикраси, гірлянди. Все це створює незабутню атмосферу. Щороку площу в новорічну ніч відвідує все більше гостей. Лише тут можна відчути справжній дух української столиці, побачити щастя людей.

Державні свята, такі як День Незалежності, чи День Конституції краще всього також святкувати в столиці. Вас приємно вразять концерти, паради, привітання. Ви зможете відчути дух патріотизму та любові до України. В ці дні вулиці міста прикрашають національними прапорами. Тому, якщо ви думаєте де відсвяткувати державне свято, варто завітати до Києва.

В цілому можна сміливо заявити, що Україна – чудова країна для відпочинку, всі чарівні місця описані тут - https://yilin.com.ua/ Карпати, Дніпро, церкви, історичні місця. Все це не може не разути туристів. До того ж в Україні дуже смачна кухня, з якою не можна порівняти жодну з інших країн світу. Великий асортимент страв, чудові напої та солодощі не залишать байдужими нікого.

Стосовно сервісу, то наша країна навчилася якісно та чемно обслуговувати клієнтів ресторанів та готелів. Можна знати як апартаменти люкс класу, так і охайний, бюджетний номер в хостелі. Варто зазначити, що ціни на відпочинок в Україні досить демократичні. Тому обираючи куди поїхати на свята, не варто відкидати варіант подорожу по рідній країні. Адже і тут багато невідвіданих та чарівних місць, в яких ви ще ніколи раніше не бували.